Garanti Cep Şubesi – Cep Mobil | Garanti Bankası

0
10970

Yılladır kalitesinden ödün vermeyen, güvenli bankacılık hizmeti sunan Garanti Bankası’nın beğeniyle kullanılan aplikasyonu Cep Şubesi ile tüm finansal işlemlerinizin yönetimi artık cebinizde. İster Bireysel müşteri olun ister Kurumsal, istediğiniz zaman dilediğiniz yerden kolaylıkla tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, tüm para transferlerinizi ve ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Üstelik Cep Şubesi ile yapabilecekleriniz bunlarla da sınırlı değil. Geçmişten bugüne varlıklarınızın gelişimini görebileceğiniz gibi gelecek dönem harcamalarınızı takvim üzerinde inceleyebilir, gelir ve giderlerinizi takip edebilirsiniz. Aynı zamanda daha pek çok bankacılık işlemini anında gerçekleştirme imkanına da sahipsiniz. Kurumsal olan müşterilerinse ek olarak yetki onay tanımları kapsamında Cep Şubesi aplikasyonu üzerinden onaya düşen işlemleri, bildirim yapısı üzerinden görüntüleyebilme ve onay verebilme olanakları bulunuyor.

Uygulamayı kullanmak için İnternet ya da Cep Şubesi parolasına sahip olmanız yeterli. Parolanız yok ise “Parola Al” butonuna tıklayarak, Paracard numarası veya kredi kartı ile kolaylıkla parola edinebilirsiniz. Diğer yandan geçtiğimiz ay güncellenen Cep Şubesi 3.5 versiyonunda kullanıcıları, yenilenen Destek Kredisi başvuru süreci ile karşılıyor. Bu sayede şubeye gitmenize gerek duyulmadan, Cep Şubesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz Destek Kredisi başvurunuzun tutarını hesabınıza rahatlıkla aktarabilirsiniz. Ayrıca başka kanallar vasıtası ile yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurularınızın takibini de yine aplikasyon üzerinden yapabilirsiniz.

is 9.0 ve üzeri işletim sistemi bulunan cihaza sahip şanslı kitledenseniz, Spotlight arama özelliğinden yararlanarak bankacılık ile aklınıza gelen kelimeleri aratarak Cep Şubesi’ne daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Kullanıcılardan büyük övgü alan ve işlem kolaylığı sunarak hem günlük hayatta hem de iş yaşamında büyük bir rahatlık sağlayan Cep Şubesi, ücretsiz ve güncel versiyonu ile App Store ve Play Store’da yer alıyor.

Günlük bankacılık işlemlerinin yanı sıra kişisel finans yönetim araçları ile birçok şeyi cepten halledebilmenin hafifliği ve sürekli zenginleşen işlem seçenekleriyle her an yanınızda olan Cep Şubesi ile ilgili her türlü sorunuz için Alo Garanti’yi arayabilir, 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Garanti Bankası güvencesi ile işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirin, bankaya gitmek, sıra beklemek gibi zamanınızdan çalan prosedürleri hayatınızdan çıkarın.

‎Garanti BBVA Mobile
‎Garanti BBVA Mobile
  • ‎Garanti BBVA Mobile Screenshot
  • ‎Garanti BBVA Mobile Screenshot
  • ‎Garanti BBVA Mobile Screenshot
  • ‎Garanti BBVA Mobile Screenshot
  • ‎Garanti BBVA Mobile Screenshot
  • ‎Garanti BBVA Mobile Screenshot
  • ‎Garanti BBVA Mobile Screenshot
  • ‎Garanti BBVA Mobile Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz