Zamana Karşı Kelime Tahmin Etmeye Var Mısın?

0
2041
Zamana Karşı Kelime Tahmin Etmeye Var Mısın?

Bulmaca oyunu severler için harika bir önerimiz var. Google Play’in en yeni bulmaca oyunlarından biri olan Kelime Tahmin ile hem zamana karşı yarışmanın keyfini çıkaracak hem de birbirinden farklı kelimeleri tahmin etmeye çalışacaksınız.

Kelime Tahmin Nasıl Bir Oyundur?

Kelime Tahmin oyunu adından da anlaşılacağı üzere size verilen harfleri kullanarak bir kelime bulmanızı sağlayan ve bunun sonucunda hanenize puan ekleyerek çalışan bir oyundur.

Oyun içerisinde Oyna butonuna tıkladığınız anda oynamaya başlayabilirsiniz. Ekranın üst kısmında o kelimeden aldığınız toplam puanları ve oyun genelindeki skorunuzu görüntüleyebilirsiniz. Bunun altında size verilen ipucu kelimeleriyle ise tahmin yapmanız daha kolay bir hale geliyor.

Oyunda tahmin ettiğiniz kelimeleri birleştirmek için harfleri sırası ile birbirine bağlamanız gerekiyor. Yan tarafta bulunan ekran görüntüsünden anlayacağınız gibi harflerin sıralanış biçimi kelimenin ortaya çıkmasını sağlıyor ve doğru kelimeyi bulduğunuz an puan alıyorsunuz.

Kelime Tahmin oyununda nasıl zamana karşı yarışıyoruz, zaman sayacı yok diyorsanız sizin zamanının kelimeleri tahmin ettikten sonra almış olduğunuz puan üzerinden geri sayılıyor. Örneğin doğru tahmin ettiğiniz bir kelime sonrasında 40 puan aldığınızı varsayalım. Kelimeyi tahmin etmek için beklediğiniz her saniye bu puan üzerinden düşmeye başlıyor. Bu durumda sizin genel skorunuzu etkiliyor. Bu nedenle kelimeleri ne kadar hızlı tahmin ederseniz o kadar çok puan kazanabilirsiniz.

Kelime Tahmin oyunu ile oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Hem düşündüren hem de eğlendiren bir oyun olarak karşımıza çıkan Kelime Tahmin ücretsiz bir oyundur. Google Play mağazasını ziyaret ederek saniyeler içerisinde oyunu indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz