Yuvarlak Tasarımlı Akıllı Telefon: Cyrcle

0
1800
cyrcle phone-yuvarlak ekran

CES 2020 fuarında tanıtılan en ilginç ürünlerden biri de standart telefon ekranının dışında farklı bir tasarıma sahip yuvarlak ekranlı akıllı telefon oldu. Daha önce benzeriyle karşılaşılmayan, kalıpları yıkan akıllı telefon modeli, etkinliğe katılanlar tarafından oldukça dikkat çekti.

Yuvarlak ekranlı akıllı telefon Cyrcle, teknik özellikleri bakımından günümüz akıllı telefonların gerisinde ancak tamamen farklı bir tasarıma sahip. Ürünün beş yıllık bir çalışma neticesinde ortaya çıktığını belirten şirket, çalışmalarına hızla devam edeceklerini de ekledi. Cihazın prototipi Android 9 Pie işletim sistemiyle çalışıyor. Uygulamaların arayüzleri yuvarlak ekrana uygun şekilde geliştirilmediği için şirketin en fazla zamanını alan konu, bunu uygun hale getirmek olacaktır. Cyrcle ek olarak, 2 GB RAM, 16 GB depolama alanı, önde ve arkada 13 MP’’lik birer kamera, Bluetooth 4.2 desteği ve 2.000mAh batarya özelliklerine sahip.

Çift Kulaklık Girişi

Cihazdan birlikte müzik dinlemek isteyenler için iki adet 3.5mm kulaklık girişi bulunuyor. Geliştirici ekip, dinlenen müziklerin arkadaşlarla paylaşılmasını sağlamak için böyle bir farklılık yapmak istediklerini belitti.

Yuvarlak ekranlı akıllı telefon Cyrcle, henüz geliştirme aşamasında olduğu için ne zaman satışa sunulacağı bilinmiyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz