Yoyo Uygulaması İle Araç Rezervasyonu Yapın

0
3019

Android ve IOS platformları için yeni bir uygulama geliştirildi. Pek çok araç kiralama ya da araç rezervasyon uygulamasına rakip olarak geliştirilen Yoyo uygulaması mobil uygulama mağazalarında yerini aldı.

Yoyo uygulaması dünya üzerinde giderek yaygınlaşan ve araç paylaşımı olarak adlandırılan iş modelinin Türkiye’de görülen örneğidir. Yoyo, bir araç kiralama platformudur. Kullanıcılar bu platform üzerinden istedikleri saat dilimlerinde ve ihtiyaçları olan süre kadar araç kiralama imkanı sunuyor.

Kullanıcılara son derece uygun fiyatlar ile araç kiralama imkanı sunan Yoyo uygulaması kullanıcı odaklı ve hızlı bir sistemdir. Bu uygulama ile araç sahibi olmayanlar en uygun fiyatlar ile istedikleri zaman araç kiralayabilir.

Yoyo uygulamasının tercih edilme sebeplerinden birisi de kullanıcılara gerçekten bir tasarruf sağlama imkanı sunmasıdır. Bildiğiniz gibi ülkemizde araç vergileri, sigorta maliyetleri ve servis masrafları yüksek maliyetlidir. Yoyo uygulaması ile araç kiralama anlamında yaklaşık olarak 540 TL’ye kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yoyo uygulaması ile kiralamak istediğiniz aracı istediğiniz noktadan teslim alabilirsiniz. Aynı şekilde aracı teslim edeceğiniz zaman vale servisini kullanarak istediğiniz noktada aracı teslim edebilirsiniz. Fakat Yoyo uygulamasına ek bir ücret ödemek istemiyorsanız aracı aldığınız yere bırakmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Araç kullanıcılarının aklına takılan bir soruda Yoyo üzerinden kiralanan araçların benzin masraflarını kimin ödediğidir. Yoyo uygulaması üzerinden kiraladığınız araçlarda benzin masrafları tamamen Yoyo tarafından ödenir. Eğer yolculuk esnasında benzin almanız gerekiyorsa yol üzerinde bulunan Shell noktalarına uğrayarak taşıt tanıma sistemleri sayesinde herhangi bir ücret ödemeden depoyu doldurabilirsiniz.

Yoyo ile araç kiralayacağınız zaman ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Yoyo uygulamasında üyelik aldığınız zaman ödeyeceğiniz ücret isterseniz yıllık isterseniz ise aylık olarak kartınızdan tahsil edilir.

Yoyo uygulaması ile saatliği 1 TL’den, günlüğünü ise 24 TL’den başlayan ücretler ile araç kiralayabilirsiniz. Yoyo uygulamasında anahtarın cep telefonun olacak. Rezerve ettiğiniz aracın kapılarını açmak için mobil uygulamayı kullanabileceğiniz gibi Yoyo Kartınız ile de açabilirsiniz.

Yoyo uygulamasını web sitesi üzerinden kullanabileceğiniz gibi mobil uygulama üzerinden de kullanabilirsiniz. Uygulamayı IOS ve Android platformları için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Yoyo ile 40 farklı noktada 100’den fazla araç kiralayabilme özelliğinden yararlanmak için uygulamayı hemen indirin.

‎YOYO
‎YOYO
Developer: Drive Yoyo
Price: Free
  • ‎YOYO Screenshot
  • ‎YOYO Screenshot
  • ‎YOYO Screenshot
  • ‎YOYO Screenshot
YOYO eski
YOYO eski
Price: Free
  • YOYO eski Screenshot
  • YOYO eski Screenshot
  • YOYO eski Screenshot
  • YOYO eski Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz