İsim Şehir Hayvan Bitki Oyunu

1
5627

Eğer siz de bir IOS cihaz kullanıcısı iseniz artık boş vakitlerinizi çok daha keyifli geçirmenizi sağlayacak bir oyun var. İsim Şehir Hayvan Bitki oyunu ile zaman ve mekan sınırlaması olmadan dilediğiniz gibi eğlenebilir, boş zamanlarınızı rakiplerinizi yenmeye çalışarak geçirebilirsiniz.

Tamamen Türkçe olan İsim Şehir Bitki Hayvan oyunu sizi çocukken arkadaşlarınız ile oynadığınız oyuna götürüyor. Bildiğiniz ve sevdiğiniz İsim Şehir oyunu artık kalem ve kağıttan çıkıp parmaklarınızın ucuna geliyor. İsim Şehir oyununu oynayabilmek için yapmanız gereken tek şey App Store mağazasını ziyaret ederek uygulamayı indirmek olacaktır.

İsim Şehir Bitki Hayvan oyununda rakipleriniz diğer oyuncular arasından rastgele seçilir. Eğer oyuna Facebook üzerinden bağlandıysanız kendi arkadaşlarınız ile oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Oyunda amacınız rakiplerinizi yenerek en yüksek puanla turu tamamlamak olacak. Bunun için en nadide kelimeleri seçerek diğer insanların aklına gelmeyecek olan sözcükleri bulmanız çok önemli. İsim, şehir, hayvan, bitki ve ülke alanlarını en benzersiz şekilde doldurarak en iyi puanı alabilmek tamamen sizin elinizde. Oyunun puanlama sistemi ise bildiğiniz İsim Şehir oyununda ki gibi. Bu anlamda herhangi bir değişikliğe gidilmemiş. Eğer herhangi bir alanın tek bileni siz olursanız 20 puana sahip oluyorsunuz. Bir alan için aynı cevabı veren iki ya da daha fazla kişi varsa bu alan için yalnızca 5 puan hanenize yazılıyor. Her oyuncu farklı cevap verdiğinde ise alanlar için 10 puana sahip oluyorsunuz. Bu puanlama sistemi ile tur sonunda en çok puanı alan oyuncu, oyunun galibi oluyor.

İsim şehir oyunu içinde bulunan isim, hayvan ve bitkiler Türk Dil Kurumu tarafından onaylanan resmi sözcüklerdir. Şehir isimleri Türkiye’de bulunan şehirler ve diğer ülkelerin başkentleri, ülke isimleri ise Dışişleri Bakanlığı tarafından belirlenen ülke isimlerinden gelir. Bu noktada unutulmaması gereken bir noktaya değinelim. Şehirler alanı için yalnızca ülkemizde bulunan şehirler ve diğer ülkelerin başkentleri yazılabilir.

İsim şehir bitki hayvan oyununda oyun içi satın alma kullanarak Sınırsız Turnuva, Bir Ay Saatte 20 Tur ve Reklamları Kaldır özelliklerini kullanabilirsiniz. Böylece oyunu kesintisiz ve daha eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz.

İsim şehir bitki hayvan oyununu ücretsiz olarak indirmek için App Store mağazasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

‎İsim Şehir Hayvan Bitki
‎İsim Şehir Hayvan Bitki
Developer: Zoburga
Price: Free+
  • ‎İsim Şehir Hayvan Bitki Screenshot
  • ‎İsim Şehir Hayvan Bitki Screenshot
  • ‎İsim Şehir Hayvan Bitki Screenshot
  • ‎İsim Şehir Hayvan Bitki Screenshot

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz