YouTube, “Resim İçinde Resim” Özelliğini iOS İçin de Yayınladı

0
933
youtube resim icinde resim ozelligi

Android kullanıcılarının kullanabildiği “resim içinde resim” özelliği, iOS kullanıcılarına da sunuldu. YouTube Premium üyesi olan iOS kullanıcıları da artık birlikte resim içinde resim özelliğinden yararlanabilecekler.

YouTube’un resim içinde resim özelliği, kullanıcılara YouTube dışında gezinirken de videoları izlemeye devam etme imkanı sunuyor. Küçük bir oynatıcı ile videoları izleyebiliyorsunuz. Özellik şu ana kadar sadece Android kullanıcılarının kullanımına sunulmuştu. Nihayetinde iOS kullanıcıları da bu özellikten faydalanabilecek. Ancak Android sürümünde olduğu gibi iOS sürümünde de bu özellik, Premium üyelik ile sınırlandırılıyor.

YouTube Premium Üyeleri, Yeni Özelliği Kullanabilecek

Resim içinde resim özelliğini kullanabilmeniz için Premium üyeliğinizin olması gerekiyor. Premium üyeliği bulunmayanlar için özellik, aktif edilmiyor. Üyeliğiniz varsa özelliği kullanabilmek için uygulamanızı güncellemeniz gerektiğini de hatırlatalım.

youtube resim icinde resim

Geçtiğimiz yıl iOS 14 ile birlikte gelen resim içinde resim özelliği, YouTube uygulamasında verimli şekilde çalışmamıştı. Artık iOS kullanıcıları bu sorunu yaşamayacak. Özellik, Premium abonelerin kullanımına sunulmaya başlandı. Üyelerin hepsine ulaşması biraz zaman alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz