YouTube, Hızlı Arama Özelliği ile Kolaylık Sağlıyor

0
1328
youtube hizli arama ozelligi

YouTube hızlı arama özelliğini kullanıcılara sundu. YouTube uygulamasına eklenen hızlı arama özelliği ile kullanıcılar, izledikleri videolara göre kişiselleştirilmiş öneriler alıyor.

YouTube, kullanıcı deneyimini geliştirmek için uygulamaya yeni bir özellik ekledi. Güncellemeyle birlikte gelen hızlı arama özelliği, kullanıcıların içeriklere daha hızlı ulaşmasını sağlayacak. App Store’dan aşina olduğumuz bu özellik, YouTube’da da kullanıcıların işini kolaylaştıracaktır.

YouTube, Kullanıcılara Kişiselleştirilmiş Sonuçlar Sunuyor

YouTube uygulamasına girdiğinizde arama çubuğunun altında göreceğiniz kategoriler, hızlı arama özelliği ile gelen bir bölüm. Bu kategoriler, kullanıcıların izleme ve beğenme geçmişine dayalı olarak oluşturuluyor.

En çok izlediğiniz video konularına göre kişiselleştirilmiş öneriler sunuluyor. YouTube’un derin öğrenme teknolojisine dayanan bu özelliği, ne izleyeceğinize karar veremediğinizde size yardımcı olacaktır.

Yeni özellik henüz tam bir kişiselleştirme sunamıyor olsa da beklenen verimi yakın zamanda verecektir. Peki, siz özelliği nasıl buldunuz? YouTube’un yeni özelliğini denediyseniz yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz