Call of Duty: Mobile 5. Sezon Başladı!

0
1294
call of duty mobile 5 sezon

Call of Duty: Mobile, yeni sezonuyla oyuncuların karşısına çıktı. Yeni sezonun gelmesiyle birlikte oyuncuları heyecanlandıran değişiklikler ortaya çıktı. Call of Duty: Mobile’ın 5. sezonunda oyunculara yeni silahlar, haritalar, etkinlikler gibi pek çok değişiklik sunuluyor.

Sevilen ve yeni sezonu merakla beklenen Call of Duty: Mobile’ın 5. sezonu bu hafta oyuncularla buluştu. Pazartesi yayınlanan yeni sezonda “Suldal Limanı”, “Tersane”, “Aniyah baskını” adlı çok oyunculu haritalar oyuna eklendi.

Yeni sezonda haritaların yanında iki çok oyunculu oyun modu da bulunuyor. Bunlar; Cranked: Confirmed ve Grand Mission modları. Ayrıca koşarken nişan almadan ateş etme, el bombası atma ve şarjör doldurma imkanı da yine yeni sezonda karşımıza çıkıyor.

call of duty mobile 5

Yeni Temalı Etkinlik: Çelikten Deniz

Yeni sezonun belli süre için aktif olacak olan etkinliğinde, hayaletler ve federasyon olmak üzere iki ekip yer alacak. Oyuncular, bu ekiplerden birine katılarak düşmanlarla savaşıp bölgeyi ele geçirmeye çalışıyor. Günlük görevleri tamamladığınızda çeşitli ödüller de kazanıyorsunuz. Etkinlik sona erdiğinde en fazla bölgeyi ele geçiren taraf kazanmış oluyor.

Call of Duty: Mobile 5. sezon getirdiği yeniliklerle oyuncuları heyecanlandıracak gibi görünüyor. Yeni sezonu deneyimlediyseniz yorum kısmında oyun hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz