Yoga: Yeni Başlayanlar İçin – Evde Yoga Hareketleri

0
1630
yeni baslayanlar icin yoga evde yoga hareketleri

Evde geçirdiğimiz zamanı verimli hale getirmek için pek çok alternatifimiz bulunuyor. Bunu yoga ile değerlendirmek isteyenlere ise harika bir uygulama önerimiz olacak. Yeni başlayanlar için rehber olacak Evde Yoga Hareketleri uygulaması ile fiziksel ve mental sağlığınızı iyileştirebilirsiniz. Hadi o zaman uygulamanın özelliklerine bakalım.

Sağlıklı bir yaşam için düzenli beslenmenin yanında egzersizlerle vücudu hareket ettirmek de oldukça önemli. Yoga, vücudumuzu daha sağlıklı bir forma dönüştürecek aktivitelerden biri. Bedeninize iyi geldiği kadar zihninizin arınmasına, stresten uzaklaşmanıza da yardımcı olacaktır.

Yoga Yeni Başlayanlar İçin – Evde Yoga Hareketleri,  daha güçlü ve daha esnek olmanızı sağlıyor. Güne yoga ile başlayarak kaslarınızı gerebilir; esnekliği ve dengeyi artırabilirsiniz. Her yoga pozu belirli kasları hedefler. Bu, esnekliği artırmanıza ve egzersizleri yaparken yaralanma riskini azaltmanıza da yardımcı olur.

Duruşunu düzeltmek isteyenler için de yoga hareketleri faydalı olacaktır. Kötü duruş;  sırt ağrısı, boyun ağrısı ve diğer kas problemlerine neden olabilir. Yoga pozları omuz ve üst sırt kasları gibi vücudun sıkı bölgelerini güçlendirir ve açar. Evde Yoga Hareketleri ile bu duruşun iyileşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Uygulamada üç farklı seviye yer alıyor. Bunlar; kolay plan, normal plan ve zor plan. Kendinize uygun olarak istediğiniz planı seçerek egzersizleri görebilirsiniz. Kişisel planınızı oluşturarak uygulamanın rehberliğinden yararlanabilirsiniz.

Uygulayacağınız hareketler videolar ile görselleştiriliyor. Hareketleri doğru şekilde yaptığınızdan emin olarak ilerleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamada ağırlık, zaman, kalori grafiklerini görüntüleyebilirsiniz. Bu da gelişiminizi gözlemlemeniz için yararlı olacaktır.

Odaklanmanıza, kilo vermenize, daha iyi uyumanıza, kaygılarınızı hafifletmenize, güçlenmenize yardımcı olan yoga ile daha zinde olun. Güne sabah yoga esneme hareketleri ile başlayabilir veya yatmadan önce yoga yapabilirsiniz. Ekipmansız kolay yoga egzersizleri, sizleri sağlıklı bir yaşama davet ediyor.

 • Kolay ve etkili günlük yoga dersleri
 • Ekipmansız egzersiz, evde egzersiz hareketleri
 • Farklı yoga duruşları ve asanalar belirli kasları hedefler
 • Yoga hareketleri erkek, kadın, yaşlı ve genç, herkes için uygundur
 • Video talimatları ile koçluk yapan yoga eğitmeni
 • Yeni başlayanlar ve ileri seviyedekiler için yoga egzersizleri
 • Daha iyi motive olmak için günlük hatırlatıcı
 • Kilo kaybı için yoga ve yağ yakımı için yoga
 • Kasları esnetin, esnekliği artırın, duruşu geliştirin
 • Stresi azaltır ve rahatlatır
 • 30 Günlük Yoga Challenge

Siz de Yoga Yeni Başlayanlar İçin-Evde Yoga Hareketleri’ni denemek isterseniz uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz