Yazılım Dünyasındaki Çözüm Ortağınız: Neyasis Technology

0
2982
neyasis uygulamasi

Yazılım, gün içinde kullandığımız her teknolojik cihazın, teknik aksesuarların hepsinin temel yapı taşı olmasıyla yaşamımızın her alanında kullanılıyor. Devamlı kullandığımız akıllı telefonlarımızdaki yüklü olan tüm uygulamalarımızı da yazılımları sayesinde kolaylıkla kullanabiliyoruz. Değişen kullanıcı ihtiyaçları ve gelişen teknolojiyle birlikte yazılım teknolojileri de paralel olarak genişledi ve ilerledi. Biz de bu yazımızda yazılım teknolojileri alanında hizmet veren başarılı bir teknoloji şirketi olan Neyasis’in, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz mobil uygulaması hakkında bilgi vermek istedik. Neyasis mobil uygulamasında proje ve yazılım geliştirme sürecinde yardım almak istediğiniz hizmetleri görebilir, iletişim için tüm bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz. Peki uygulamada bahsedilen hizmetlerin içerisinde tam olarak neler yer alıyor? Odaklanılan konular hangileri? Bu gibi sorular ve daha fazlası için hemen size detaylardan bahsedelim.

Neyasis Technology mobil uygulamasında, şirket tarafından müşterilerin ve iş ortaklarının ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilen, geliştirilen ya da organize edilen tüm faaliyetler, menüdeki “hizmetler” bölümünde yer alıyor. Bunlar, “yazılım geliştirme”, “dış kaynak & seçme yerleştirme”, “bakım & destek”, “eğitim & danışmanlık”, “kullanıcı deneyimi tasarımı”ve “veri yönetimi” hizmetleri. Yapay zeka, IoT, web & mobil uygulamalar, orta katman mimariler ve reklam sürecinde önemli bir yere sahip olan machine learning(makine öğrenimi) konularında uzmanların birikimleriyle çalışmalarınızı daha ileri taşıyabilirsiniz. Neyasis Technology mobil uygulamasında belirtildiği üzere şirket, çevik ya da anahtar teslim proje yönetimi metodolojileri ile çözümler üretiyor ve projelerinizi kapsamlı süreçlerden geçirerek tamamlanmış şekilde size sunuyor.

Markalaşma sürecinde işletmelerin sıklıkla başvurduğu danışmanlık hizmetleri alanında, arz-talep doğrultusunda çok fazla çeşitlilik de sunulmaya başlandı. Özellikle çağımızın en geniş ve en güçlü rekabet ortamı oluşturan alanı olarak bilgi teknolojilerinde bağımsız ya da kurumsal pek çok şirketin faydalanabileceği çeşitli hizmetler mevcut. Neyasis Technology de bu alanda sunduğu eğitimlerle rehberiniz olmaya çalışıyor.

Kariyer Fırsatları

Neyasis Technology, verdiği hizmetlerin yanı sıra güncel iş olanakları da sunan bir şirket. Bünyelerini devamlı geliştirme odaklı olan şirkette eğer siz de ilgili alanlarda yetkinliğe sahipseniz kariyer fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Şirketteki açık olan pozisyonları görmek ve başvuru yapmak için web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Mobil uygulamalarında menüdeki iletişim kısmında ekli olan harita üzerinden şirketin konumuna ulaşarak da iş görüşmenizi gerçekleştirmek için yol tarifi alabilirsiniz.

Neyasis Technology ile yazılım alanında geliştirilen yeni teknolojiler beraberinde, ihtiyaç duyduğunuz konularda bilgi ve birikim sahibi olabilmeniz, çalışmalarınızı ilerletmeniz mümkün. Şirketin bilgilerine hızlı ve kolay şekilde ulaşmak için Play Store ve App Store mağazaları üzerinden Neyasis Technology mobil uygulamasını cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Neyasis App
Neyasis App
  • Neyasis App Screenshot
  • Neyasis App Screenshot
  • Neyasis App Screenshot
  • Neyasis App Screenshot
  • Neyasis App Screenshot
‎Neyasis
‎Neyasis
Developer: Neyasis Technology
Price: Free

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz