Xiaomi ve Samsung’dan Apple’ı Hedef Alan Paylaşımlar

0
917
xiaomi ve samsung apple paylasimlari

Geçtiğimiz hafta iPhone 12 serisinin tanıtımını yapan Apple’a, Xiaomi ve Samsung’dan göndermeli paylaşımlar geldi. iPhone 12 kutusundan şarj cihazı ve kulaklık çıkmayacağını söyleyen Apple, Xiaomi ve Samsung tarafından tiye alındı.

Apple, geçtiğimiz hafta Salı günü, merakla beklenen iPhone 12 ailesini duyurdu. Şirket, tanıtım etkinliğinde yeni akıllı telefon modellerinin kutusunda şarj cihazı ve kablolu kulaklık bulunmayacağını da belirtti. Apple’ın bu açıklamasına ise diğer firmaların yorumları gecikmedi. Akıllı telefon pazarının önemli isimleri Xiaomi ve Samsung, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları gönderilerle Apple ile dalga geçtiler.

Samsung, resmi Facebook sayfasında yaptığı paylaşımda, şarj cihazı gibi en temel özelliklerden en iyi kameralara, performanslara, hafızalara ve hatta 120Hz panellere kadar Galaxy cihazlarda her ihtiyacın karşılandığını ifade etti. Ayrıca şirket, paylaşımının altına Galaxy telefonların kutusundan çıkan şarj cihazı görselini de ekleyerek Apple’a gönderme yaptı.

samsung apple paylasimi

Xiaomi’nin Apple’a yaptığı gönderme ise Mi 10T Pro ile ilgili bir video paylaşımı üzerinden oldu. Şirket, resmi Twitter hesabında paylaştığı videoda “Endişelenmeyin. Kutu dışında hiçbir şey bırakmadık.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz