Xiaomi Türkiye, Resmi İnternet Satış Sitesini Açtı

0
864
xiaomi turkiye satis sitesi

Akıllı telefon üreticilerinin önemli isimlerinden biri olan Xiaomi, Türkiye’deki resmi internet satış sitesini açtı. Xiaomi, mishoptr.com üzerinden Türkiye’deki tüketicilere, ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşma fırsatı sunacak.

Türkiye’de giderek popülerlik kazanan Xiaomi, satış kanallarını genişletiyor. 12 Ekim’de hizmete sunulan mishoptr.com web sitesi ile Türkiye’deki çevrimiçi mağazasını açan şirket, ürünleri için Xiaomi Türkiye garantisi sunuyor. Mishoptr.com akıllı telefonlar, araç aksesuarları, bilgisayar aksesuarları, kablosuz kulaklıklar, şarj cihazı ve powerbankler, akıllı telefon aksesuarları, akıllı saat ve bileklikler, mutfak ürünleri, süpürgeler gibi geniş ürün yelpazesine sahip.

Mishoptr.com’un açılışıyla ilgili açıklama yapan Xiaomi Türkiye Satış Direktörü İrfan Öztürk, “Türkiye’ye resmi olarak giriş yaptığımızdan bu yana, yerel iş ortaklarımızla iş birliklerimizi güçlendirmek, satış kanallarımızı genişletmek için çok önemli çalışmalar yürüttük. Tüm bu çalışmalarımız Türkiye’de büyümemizi sağlıklı bir şekilde sürdürebilmemiz için sağlam bir temel oluşturdu.

2020 yılının ilk yarısındaki büyümemiz; donanım, internet hizmetleri ve yeni perakendeyi bir araya getiren güçlü “triatlon” iş modelimizi bir kez daha kanıtladı. Şimdi de mishoptr.com’un açılışıyla Xiaomi kullanıcılarına yeni bir kanaldan daha seslenmeye hazırlanıyoruz. Mishoptr.com, tüketicilerin yüksek performanslı Xiaomi ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşabileceği bir kanal olacak.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz