Xbox Live Gold Şubat 2021 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

0
749
xbox live gold subat 2021 ucretsiz oyunlar

Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine şubat ayında sunacağı ücretsiz oyunları duyurdu. Xbox Live Gold aboneleri, gelecek ay aralarında dikkat çeken yapımların yer aldığı 5 oyuna ücretsiz olarak erişebilecekler.

Microsoft, her ay sunduğu ücretsiz oyunlarla Xbox Live Gold üyelerini sevindiriyor. Her ay 4 oyunu ücretsiz sunan Microsoft, şubat ayında bu sayıyı 5’e çıkardığını açıkladı. Xbox One, Xbox 360 ve Xbox için belirlenen listede toplam 5 oyun bulunuyor. Listede Gears 5 gibi dikkat çeken yapımlar var.

Xbox Live Gold Aboneleri İçin Şubat Ayının Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Şubat ayının ücretsiz oyunlar listesinde Gears 5, Resident Evil, Dandara: Trials of Fear Edition, Breakdown ve Indiana Jones and the Emperor’s Tomb yer alıyor. Xbox Live Gold aboneleri, verilen tarih aralıkları süresince bu oyunlara ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

xbox live gold subat 2021 gears 5

Xbox One sahiplerinin Xbox One’ın geriye uyumluluk desteği ile Xbox 360 ve Xbox  için sunulan oyunları da oynayabileceklerini belirtelim. Toplamda 439 TL değerinde olan şubat ayı oyunları, belirli bir süreliğine ücretsiz olacak. Aşağıdaki tarihleri takip ederek bu oyunlara ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Xbox One

  • Gears 5 (1 Şubat – 28 Şubat)
  • Resident Evil (1 Şubat – 28 Şubat)
  • Dandara: Trials of Fear Edition (16 Şubat – 15 Mart)

Xbox 360

Lost Planet 2 (16 Şubat – 28 Şubat)

Xbox

Indiana Jones and the Emperor’s Tomb (1 Şubat – 15 Şubat)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz