Xbox Game Pass Ocak 2021 Oyunları Açıklandı

0
810
xbox game pass ocak 2021 oyunlari

Xbox, yeni yılın ilk ayında Xbox Game Pass’e eklenecek oyunları duyurdu. Xbox Game Pass aboneleri ocak ayı içerisinde eFootball PES 2021 Season Update gibi dikkat çeken oyunlarla buluşacak.

Microsoft’un abonelik hizmeti sunan oyun servisi Xbox Game Pass, yeni oyunlarla oyun severleri oldukça memnun edecek. Konsolda, bilgisayarda ve Android’de kullanıcılara heyecan dolu anlar yaşatacak yeni oyunlar, platforma eklenmeye başladı. 7 Ocak itibarıyla birçok dikkat çeken yapım kütüphanede yerini aldı.

Xbox Game Pass Ocak 2021 Oyunları

Ocak ayının oyunlarına baktığımızda eFootball PES 2021 Season Update, Injustice 2, The Little Acre, Neoverse, Torchlight III, What Remains of Edith Finch, YIIK: A Postmodern RPG oyunlarını görüyoruz. eFootball PES 2021 Season Update,  Injustice 2, The Little Acre 7 Ocak itibarıyla oyuncularla buluştu.

xbox game pass pes 2021

Sadece bilgisayar oyuncuları için gelecek olan Neoverse, What Remains of Edith Finch ve YIIK: A Postmodern RPG oyunları 14 Ocak’tan itibaren erişime açık olacak. Aynı tarihte eklenecek Torchlight III ise konsol ve Android’e geliyor.

Xbox Games Pass abonelik planlarında Ultimate için aylık 44.90 TL, bilgisayar ve konsol için de aylık 29.99 TL ücretlendirme bulunuyor. Planları buradan görüntüleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz