Word Beach: İngilizce Kelime Bulmaca Oyunu

0
1453
word beach uygulama inceleme

Kelime oyunları için kullanıcılar tarafından en çok ilgi çeken ve severek oynanan popüler oyun kategorilerinden biri diyebiliriz. Geliştirilen farklı tarzdaki oyunlarla birlikte popülerliği gittikçe artan kelime oyunları, oyunseverlerin hem eğlenceli hem de verimli vakit geçirmelerini sağlıyor. Kelime oyunlarıyla zihnimizi zorlayarak kelimeleri bulmaya çalışırken bir yandan da kelime hazinemizi zenginleştirmiş oluyoruz. Peki İngilizce kelime hazinenizi de geliştirmek ister misiniz? Word Beach: Eğlenceli Kelime Arama Bulmaca Oyunu ile İngilizce kelime bilginizi test ederek geliştirebilirsiniz. Eğlenceli bir İngilizce kelime bulmaca oyunu olan Word Beach’e yakından bakalım.

İngilizce Kelime Bilginizi Test Edin

İngilizce öğrenmenin en önemli adımlarından birinin kelime bilgisi olduğunu biliyoruz. Kelime bilgisinin devamlı olarak pekiştirilmesi ve yeni kelimeler öğrenilmesi için pek çok alternatif bulunuyor. İngilizcesini geliştirmek isteyenlerin en çok yöneldiği aktiviteler arasında yabancı film, dizi izlemek, müzik dinlemek yer alıyor diyebiliriz. Sizlere akıllı telefonunuzdan eğlenerek İngilizcenizi geliştirmenizi sağlayacak bir aktivite daha önermek istiyoruz. Word Beach: Eğlenceli Kelime Arama Bulmaca Oyunu’nda gizli kelimeleri bularak İngilizce kelime bilginizi test edin.

Word Beach: Eğlenceli Kelime Arama Bulmaca Oyunu

Word Beach: Eğlenceli Kelime Arama Bulmaca Oyunu’nda, ekranda karışık olarak yer alan harflerden oluşan, anlamlı İngilizce kelimeler bulmaya çalışıyorsunuz. Kelimeleri bulmak için süre kısıtlaması olmuyor. Harfleri deneyerek kelimeleri bulmaya çalışın. Oyunun ilk seviyelerinde az harften oluşan kelimeler sorulduğu için kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Ancak seviyeniz arttıkça kelime bulma süreniz artabilir, kelimeleri bulmakta zorlanabilirsiniz. Bulamadığınız kelimeler için isterseniz ipuçları alabilirsiniz. İpuçlarını alabilmeniz için oyun içi paralarınızdan yararlanmanız gerekiyor.

Oyunu oynadıkça İngilizce kelime hazinenizin geliştiğini fark etmeniz mümkün. İngilizceyi eğlenceli yoldan öğreten Word Beach: Eğlenceli Kelime Arama Bulmaca Oyunu ile beyin jimnastiği yapmak oldukça keyifli. Kolay, orta ve zor seviye seçeneklerinde kelime bilginizi test edeceğiniz Word Beach oyunu, boş vakitlerinizi verimli bir aktiviteye dönüştürebilir. Android kullanıcılarının severek oynadığı bu oyunu sizin de seveceğinizi düşünüyoruz.

Kelime oyunlarından keyif alanlar ve İngilizcesini geliştirmek isteyenler için ideal bir oyun olan Word Beach: Eğlenceli Kelime Arama Bulmaca Oyunu’nu Play Store’dan ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz