Webtekno İle Teknoloji Haberleri Cebine Gelsin

0
3907
Webtekno

Türkiye’nin en büyük teknoloji portalı olan Webtekno mobil uygulaması ile artık parmaklarınızın ucuna geliyor. Yenilenen arayüzü, birbirinden faydalı haber içerikleri ve en samimi yazıları ile teknolojinin nabzı Webtekno mobil uygulamasında atıyor.

Webtekno mobil uygulaması, teknoloji adına ne varsa cebinize getiriyor. Sosyal medyada yaşanan gelişmeler, Android, iOS ve Windows sistemleri hakkında verilen bilgiler, sektörde yaşanan yenilikler ve gelişmeler, piyasaya çıkan enteresan ürünler ve daha fazlası Webtekno mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Webtekno mobil uygulaması ile günlük bültenden haberiniz olsun. Uygulama içinde yer alan haberlerden her gün en önemli 5 tanesi cebinize günlük bülten olarak geliyor. Bu sayede en önemli gelişmelerden ya da haberlerden saniyeler içinde haberdar olabilirsiniz.

En güncel ve en önemli son dakika haberlerinden gelen bildirimler sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. Webtekno bildirimleri sayesinde teknoloji haberlerinin gerisinde kalmazsınız. eğer uygulamanın bildirim göndermesini istemiyorsanız “Rahatsız Etme” modunu çalıştırabilirsiniz. Böylece Webtekno mobil uygulaması size bildirim göndermez.

Webtekno mobil ve Webtekno TV Youtube kanalı sayesinde ürün incelemeleri ve bilgilendirici teknoloji videolarını izleyebilirsiniz. Bu videolar sayesinde ürünlerin özelliklerini en detaylı şekilde görebilir, izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Webtekno mobil uygulamasını diğer haber uygulamalarından ayıran en önemli özelliklerinden bir tanesi haber kayıt etme özelliğine sahip olmasıdır. Haber kayıt etme özelliği ile beğendiğiniz ya da ilginizi çeken haberleri kayıt edip daha sonra istediğiniz yer ve zamanda okuyabilirsiniz. bu özellik sayesinde favori haberlerinizi kaydedebilirsiniz.

Webtekno mobil uygulaması içinde yer alan haberlere ve yazılara yorum yapabilir, görüş bildirebilirsiniz. Ayrıca uygulama içinde yer alan tartışmalara katılabilirsiniz.

Webtekno mobil ile günlük, haftalık ve aylık olarak en çok okunan haberlere ulaşabilirsiniz. Böylece diğer kullanıcıların en çok neyi okuduğunu görebilirsiniz. Ayrıca bu işlemi en çok izlenen videolar içinde yapabilirsiniz.

Teknoloji ve İnternet gündemini takip etmek, yaşanan son gelişmelerden anında haberdar olmak için Webtekno mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Webtekno mobil uygulamasını ücretsiz olarak App Store ya da Google Play mağazalarından indirebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımı ile uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Webtekno - Teknoloji Haberleri
Webtekno - Teknoloji Haberleri
  • Webtekno - Teknoloji Haberleri Screenshot
  • Webtekno - Teknoloji Haberleri Screenshot
  • Webtekno - Teknoloji Haberleri Screenshot
  • Webtekno - Teknoloji Haberleri Screenshot
  • Webtekno - Teknoloji Haberleri Screenshot
  • Webtekno - Teknoloji Haberleri Screenshot
  • Webtekno - Teknoloji Haberleri Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz