Milli Parklar Mobil Uygulaması

0
2416

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen Milli Parklar uygulaması, doğa severlerin oldukça işine yarayacak bir mobil uygulama olarak mobil uygulama mağazalarında yerini aldı.

Milli Parklar uygulaması pek çok yönü ile bir ilke imza atıyor. Ülkemizde bulunan milli parkların, tabiat parklarının ve doğal alanların en geniş kapsamlı tanıtımlarının yapıldığı bu uygulama vatandaşlara kılavuzluk etmesi için hazırlanmış bir mobil uygulamadır.

Milli Parklar uygulamasını indiren insanlar gidecekleri ya da merak ettiği parklar ile ilgili detaylı bilgilere bu uygulama üzerinden ulaşabilirler. Uygulama içinde yer alan fotoğraf galerisi sayesinde parka gitmeden gidecekleri yeri görebilir, fikir sahibi olabilirler.

Milli Parklar uygulaması içinde yer alan gelişmiş filtreleme ve arama seçenekleri sayesinde istediğiniz parkları saniyeler içinde görüntüleyebilir, detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Milli Parklar uygulamasının en güzel özelliklerinden bir tanesi, o parkta düzenlenecek olan herhangi bir etkinlik varsa bildiriyor olmasıdır. Bu sayede nerede hangi etkinlik olduğunu en kolay şekilde takip edebilirsiniz.

Milli Parklar uygulaması ile yalnızca o park hakkında bilgi almak ya da fotoğrafları görüntüleme işlemlerini yapmıyorsunuz. Bunun dışında eğer sizi rahatsız eden bir durum varsa yani istek, şikayet ya da önerilerinizi uygulama sayesinde ilgili Bakanlığa bildirebiliyorsunuz.

Uygulama içinde bulunan harita modülü ile park sahası içinde bulunan önemli noktaları anında görüntüleyebilirsiniz. Milli Parklar uygulamasını çevrimdışı yani İnternet bağlantısı olmadan kullanabiliyor olmanız, uygulamanın diğer güzel özellikleri arasında yer alıyor.

Ülkemizde bulunan 40 Milli Park ve 250 Tabiat Parkı ile ilgili bütün bilgileri, en detaylı şekilde içinde barındıran Milli Parklar uygulamasını ücretsiz olarak indirmek için yapmanız gereken tek şey mobil uygulama mağazalarını ziyaret etmektir. Android cihazlar için Google Play, iOS cihazlar için ise App Store mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Milli Parklar uygulaması App Store üzerinde büyük bir başarı elde ederek yılın en iyi uygulamaları arasına girdi. Bu sayede bir Kamu Kurumu tarafından hazırlanan bir uygulama ilk defa en iyi uygulamalar arasına girmiş oldu.

Milli Parklar uygulamasına entegre edilmesi beklenen Rezervasyon Modülü ise 2017 yılı içinde kullanıma açılacak. Bu sayede vatandaşlar park alanına gitmeden önce rezervasyon yaptırabilecekler.

‎Milli Parklar
‎Milli Parklar
  • ‎Milli Parklar Screenshot
  • ‎Milli Parklar Screenshot
  • ‎Milli Parklar Screenshot
  • ‎Milli Parklar Screenshot
Milli Parklar
Milli Parklar
  • Milli Parklar Screenshot
  • Milli Parklar Screenshot
  • Milli Parklar Screenshot
  • Milli Parklar Screenshot
  • Milli Parklar Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz