Walldroid İle Yüksek Çözünürlüklü Duvar Kağıtları

0
3597

Her akıllı telefon kullanıcısı, kişisel zevklerini ve hayat anlayışını yansıtan duvar kağıtlarını telefon ekranında görmek ister. Kişiliklerimizin büyük çoğunluğunu teknoloji ile anlattığımız şu dönemde, telefon estetiği de önem verdiğimiz unsurlar arasında geliyor.

İnternetten indirilen duvar kağıtlarının düşük çözünürlüklü olması sorununu ortadan kaldıran Walldroid uygulaması, Hd kalitesinde duvar kağıtlarını kullanmaya imkan sunuyor. Android cihazlar için geliştirilen uygulama, kullanılan duvar kağıtlarından kategori yaparak, kullanıcıların geçmişte kullandığı görüntülerini liste haline getirmesine olanak sağlıyor.

Her gün farklı duvar kağıtları bulabileceğiniz uygulama, beğendiğiniz görüntüleri de sosyal medya hesaplarınızda paylaşma imkanı sunarken, kilit ekranınız için de farklı tasarımlı alternatiflere sahip. Tasarımlar oldukça çeşitli ve görüntü kalitesi bakımından bizden tam puan aldı.Uzun dönem kullanımlarda şarj durumuna dikkat edilmesini önerirken, telefonunda estetiğe önem verenler için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz