Q*bert Rebooted

0
2446
Q*bert Rebooted

1982 yılında bir atari oyunu olarak piyasaya sunulan Q*Bert yeni versiyonu ile mobil platformlarda yeniden karşımıza çıkıyor. Q*Bert Rebooted hem android hem de iOS işletim sistemlerine sahip olan cihazlarda gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.

Q*bert Rebooted Nasıl Oynanır?

Q*bert oyunu son versiyonunda kullanıcılara iki oyun modu sunuyor. Q*Bert Classic ve Q*Bert Rebooted modunda istediğiniz şekilde oynayabilirsiniz.

Q*Bert Classic, bu modda oyunu 2D formunda oynuyorsunuz. Oyunun ilk haline bağlı kalarak oluşturulmuş bu modda dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Q*Bert Rebooted modunda ise yenilikçi bir yapı karşımıza çıkıyor. 3D oyun formunda düzenlenen tasarımı ve yenilenmiş grafikleri ile farklı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Oyunda amacınız ekranda çıkan blokları, ekranın sol üst köşesinde belirtilen renklere dönüştürmeniz. Bunu şekillerin en üst kısımlarında başlayıp haneler arasında zıplayarak gerçekleştirmek zorundasınız. Fakat her şey bu kadar kolay değil. Oyunun ilerleyen seviyelerinde siz zıplarken çeşitli engeller ile karşılaşacaksınız. Bu engellere dokunmadan renkleri değiştirmeniz gerekiyor.

Oyun içerisinde daha fazla puan kazanmanızı sağlayan ekstra şeyler bulunuyor. Oyunun farklı zamanlarında çıkan bonusları toplayarak puanlarınızı artırabilirsiniz. Ayrıca bonus bölümlerinde size puan getirecek ögeleri toplayabilirsiniz.

Q*bert Rebooted Nasıl İndirilir?

Q*Bert Rebooted mobil oyununu hem android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlarda oynayabilirsiniz. Bunun için Google Play ve App Store mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Q*bert Rebooted ücretsiz bir oyundur. Fakat oyun içi satın almalar gerçekleştirerek daha iyi şekilde oynayabilirsiniz.

Q*bert: Rebooted
Q*bert: Rebooted
Developer: Sideline Amusement
Price: Free
  • Q*bert: Rebooted Screenshot
  • Q*bert: Rebooted Screenshot
Q*bert Rebooted
Q*bert Rebooted
Developer: Sideline Amusements
Price: Free+
  • Q*bert Rebooted Screenshot
  • Q*bert Rebooted Screenshot
  • Q*bert Rebooted Screenshot
  • Q*bert Rebooted Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz