Viewer+ Instagram İçin Analiz

0
7177
Viewer+ Instagram İçin Analiz

Sosyal medya hesapları hayatımızda büyük bir yer tutuyor. Özellikle Instagram hemen herkesin kullandığı popüler bir paylaşım platformudur. Hal böyle olunca Instagram ile beraberinde destekleyici uygulamalar da ortaya çıktı. Yazımıza hepinizin merak ettiği bir soruyla başlayalım. Instagram profilinize giren kişileri görmek ister miydiniz? Cevabınız evetse Viewer+ Instagram için analiz uygulamasıyla tanışalım!

Instagram profilinize bakan kişileri görmek artık hayal değil. Üçüncü parti veri sağlayıcıları tarafından profiliniz analiz edilir. Böylelikle profilinizde kimlerin etkileşime geçtiğini görüntüleyebilirsiniz. Elbette bu tür sağlayıcıların ne kadar sağlıklı veriler sunduğu tartışmaya açıktır. Viewer+ Instagram için analiz uygulaması bu konuda hassas davranarak profilinize giren son 20 kişiyi listeliyor.  Sizler için bu konuda araştırmalar yaptık. Bu tür uygulamaların kesin sonuçlar sunduğunu söylemek doğru değildir. Fakat kesin olmasa bile profilinizle etkileşime geçebilecek muhtemel kişileri göstermesi açısından tercih edilebilir.

Uygulamanın bir diğer özelliği profilinizi Sosyal Medya Uzmanı profesyonelliğinde analiz etmesi. İyi bir sosyal medya kullanıcısı takipçi sayılarının kontrolünü yapabilmelidir. Ay içerisinde takipçi sayınızın ne kadar arttığını bilmelisiniz. Sizleri takip etmeyi bırakan takipçilerinizi profilinizden çıkartmalısınız. Böylelikle hesabınızı kontrol altında tutacaksınızdır. Peki sizi takip etmeyi bırakan kişileri nasıl görüntülersiniz? İşte bu noktada Viewer+ Instagram için analiz uygulaması devreye giriyor.

Viewer+ Instagram için analiz uygulamasıyla yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil. Eğer birisi sizi engellediyse, uygulama sayesinde bu kişiyi tespit edebilirsiniz. Uygulamanın en büyük avantajı ise gizli hayranları ortaya çıkartması. Sizi takip etmediği halde profilinize bakan kişileri keşfedebilirsiniz. Böylelikle gizli hayranlarınıza ulaşabilirsiniz.

Önemli bir noktaya daha değinmek gerekiyor. Üçüncü parti veri sağlayıcıları kullanan uygulamaları indirirken dikkatli olunmalıdır. Hesap analizini yapmak için uygulama içerisinde Instagram hesap bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Eğer güvenilir olmayan bir uygulama indirirseniz hesap bilgileriniz çalınabilir. Ne yazık ki birçok kişi bu nedenle hesabını kaybetmiştir. Sizlerde bir uygulamayı indirmeden önce iyice araştırmalısınız. Viewer+ Instagram için analiz uygulamasını sizler için araştırdık. Henüz kullanıcılarından olumsuz yorum almamış bir uygulamadır. Ayrıca birçok sosyal medya sitesinde bu uygulama tavsiye edilmiştir. Bu yönüyle Viewer+ Instagram için analiz uygulaması bir şans vermeyi hak ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz