En İyi 5 Mobil Fal Uygulaması

0
3609
En İyi 5 Fal Uygulaması

İnsanların fal baktırmaya olan düşkünleri malum. Hal böyle olunca mobil uygulama geliştiricileri bunu bir fırsata çevirerek birbirinden güzel fal uygulamalarını devreye soktu. Bu yazıda sizler için en iyi 5 fal uygulaması hakkında bilgiler vereceğiz.

  1. Falaaddin – Sihirli Fal

Şüphesiz ki hem Google Play hem de App Store üzerinde son zamanların en çok indirilen fal uygulamalarının başında Falaaddin geliyor. Bu uygulamayı diğer fal uygulamalarından ayıran en önemli özellik farklı dillerde ve farklı ülkelerde kullanıma açık olması. Falaaddin hakkında inceleme yazısını okumak için sitemizde yer alan Faladdin – Sihirli Fal Uygulaması  başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.

  1. Fal Diyarı

Telvelerin sizlere ipuçları verdiğini düşünüyorsanız ve neyse halimiz çıksın falımız sözüne inanıyorsanız Fal Diyarı her an yanınızda! Fal Diyarı uygulamasını diğer fal bakma uygulamalarından ayıran en önemli özellik Dert Danışma köşesi. Bu alan sayesinde uygulamanın diğer kullanıcıları ile iletişime geçebilirsiniz. Fal Diyarı mobil uygulaması hakkında detaylı bilgileri Fal Diyarı ile Neyse Halini Çıksın Falınız başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

  1. Derya Abla

derya abla uygulaması

Eğer sizlerde kahve içtikten sonra vakit kaybetmeden fincanı kapatıyorsanız, indirmeniz gereken uygulamalardan bir tanesi de Derya Abla demektir. Derya Abla mobil uygulaması sayesinde zaman ve mekan fark etmeden falınız cebinize geliyor. Ücretsiz olarak falınızı yorumlayan bu uygulama, sonucu sizlere dakikalar içinde gönderiyor. Uygulamanın en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de fal sonucunu Derya Abla’nın sesinden dinleyebiliyor olmanız. Derya abla mobil uygulaması hakkında detaylı bilgileri Cebinizdeki Falcı: Derya Abla başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

  1. Efsun Abla

efsun abla mobil uygulaması

Son dönemlerin en popüler uygulamalarından biri olan fal baktırma uygulamaları her geçen gün artış gösteriyor. Hem android hem de ios işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen fal uygulaması arasında yer alan Efsun Abla, her an cebinizde falcınızı taşımanıza imkan sunuyor. Fal severlerin en gözde uygulamalarından biri olan Efsun Abla ile gün içerisinde tam 5 fal hediye kazanıyorsunuz. Göndermiş olduğunu fallar ise 10 ile 30 dakika aralığında sizlere yorumlanmış olarak gönderiliyor. Uygulama detaylarını öğrenmek için Fallar Efsun Abla ile Cebinize Gelsin başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.

  1. Kaave Falı

Fal uygulamaları denince akla ilk gelen uygulamalarından biri olan Kaave Falı ile birbirinden farklı yorumcular telvelerdeki gizemleri çözmek için sizleri bekliyor. Diğer fal bakma uygulamalarının aksine, falınızı yorumlayacak falcıyı kendiniz seçebilirsiniz. Alanında uzman olan Falcı Bacı, Meral Abla, Jasmine ve Isabel seni bekliyor!

Uygulamanın detaylarını öğrenmek ve indirmek için Kaave Falı – Her Zaman Yanınızdaki Falcınız başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz