UpCall Bilinmeyen Numaralar Uygulaması

0
6535

Sizi arayan bilinmeyen numaralardan sıkıldıysanız, telefon rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara sizi aradığında kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız ihtiyacınız olan mobil uygulama, Turkcell tarafından geliştirilen UpCall bilinmeyen numaralar uygulamasıdır.

UpCall uygulaması ile artık sizi arayan numaraların kim olduğunu daha telefonunuz çalarken görebilirsiniz. Fakat bunun için arayan kişinin, isminin görülmesine izin vermiş olması gerekir. eğer bu izin yoksa sizi arayan kişinin ismi ekranda görülmeyecektir.

UpCall ile aramalarınıza konu ekleyebilirsiniz. Bu sayede bir kişiyi aradığınız zaman ekranda bu notu görmesini ve çağrınıza en kısa sürede geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmeniz yani aradığınız kişiye not gönderebilmeniz için aradığınız kişinin telefonunda da UpCall uygulamasının yüklü olması gerekir.

UpCall mobil uygulaması ile konferans yapmak artık çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey bir grup oluşturmak olacaktır. Sonrasında bu grubun üyelerini tek dokunuş ile aynı anda arayabilir ve hepsini aynı anda görüşmeye dahil edebilirsiniz.

Uygulama içinde bulunan akıllı rehber özelliği en çok kullanacağınız özelliklerden bir tanesi olabilir. Çünkü UpCall akıllı rehber özelliği sayesinde yalnızca rehberinizde olan kişileri değil olmayan kişilerinde numaralarını bulabilirsiniz. İsterseniz isimden numara isterseniz numaradan isim sorgulaması yapabilirsiniz. Bu sadece kişiler için değil mekanlar içinde geçerli bir özelliktir. Aramak istediğiniz bir mekanın numarasına yalnızca ismini yazarak saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

UpCall uygulaması içinde yer alan Spam Aramalar özelliği sayesinde istemediğiniz bir arama olduğunda bunu telefon ekranını açmadan, size gelen bildirim ile anlayabilirsiniz. Rahatsız Etme modunu kullanarak telefonunuz açık olduğu zaman sizi arayanların “Aradığınız kişiye ulaşılamıyor” anonsunu duymasını sağlayabilirsiniz. Bu süre içinde sizi kimlerin aradığını ekranınızda beliren bildirimler sayesinde görebilirsiniz.

Size gelen aramaları tek bir ekran üzerinden kontrol edebilirsiniz. Telefonunuz kapalıyken, meşgulken ya da yetişemediğiniz aramaları bu ekran üzerinden görebilir hangi saatlerde aradıklarına bakabilirsiniz. Uygulama sayesinde sizi arayan kişilerin bilgilerini SMS ile değil uygulama üzerinden gelen bildirimler ile alabilirsiniz.

Turkcell tarafından geliştirilen UpCall mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hem Android hem de iOS desteği olan bu uygulama, mobil uygulama mağazalarında sizleri bekliyor.

‎UpCall
‎UpCall
  • ‎UpCall Screenshot
  • ‎UpCall Screenshot
  • ‎UpCall Screenshot
  • ‎UpCall Screenshot
  • ‎UpCall Screenshot
  • ‎UpCall Screenshot
  • ‎UpCall Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz