Ubisoft, Watch Dogs 2’yi Ücretsiz Olarak Dağıtacak

0
896
ubisoft watch dogs 2 ucretsiz

Ubisoft’tan oyunseverlere büyük bir fırsat geliyor. Ubisoft, 12 Temmuz’da düzenleyeceği “Ubisoft Forward” etkinliğinde sevilen oyun Watch Dogs 2’yi ücretsiz olarak dağıtacağını duyurdu.

Ubisoft’un 2016 yılında piyasaya sürdüğü açık dünya temalı aksiyon-macera oyunu Watch Dogs 2, kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılacak. Beklenen “Ubisoft Forward” etkinliğinde PC kullanıcılarına 45 dakikalığına ücretsiz olarak verileceği açıklanan oyun şimdiden oyunseverleri heyecanlandırdı.  12 Temmuz’da gerçekleşecek olan etkinlikte hızlı davranarak şirketin sunduğu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

watch dogs 2

Ubisoft, etkinlikte Assassin’s Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion ve Hyper Scape gibi oyunlarla ilgili bilgiler de paylaşacak. Watch Dogs 2’yi de etkinlik sırasında ücretsiz dağıtacağını açıklayan şirket, ilgiyi daha çok artırmış oldu.

Etkinlik başladıktan sonra saat 22:00 ile 22:45 arasında ücretsiz olacak Watch Dogs 2 oyununu, Uplay hesabınıza giriş yaparak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Watch Dogs 2’nin sadece PC kullanıcıları için ücretsiz olacağını belirtelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz