Twitter’da Yeni Özellik: Yanıt Gizleme

0
1113
twitter yanit gizleme

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, yeni özelliği ile kullanıcılarını sevindirecek. Yeni özellikle birlikte artık sohbetleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabileceksiniz. 

Twitter, tweetlere verilen cevapları gizleyebilme özelliğini tüm kullanıcıların kullanımına sunuyor. ‘‘Yanıtları gizle’’ özelliği ile rahatsız edici ya da taciz edici yorumlar sohbette gizlenebilecek. Ancak kullanıcıların kendi sohbetlerinde yanıtları gizleme seçeneğini kullanabildiği gibi diğer kullanıcılar da istedikleri takdirde o sohbetteki gizlenmiş yanıtları gri ikona tıklayarak görebilecek ve etkileşime geçebilecek. 

Twitter’dan konu ile ilgili gelen açıklama ise şu şekilde: 

“Sohbet alanlarında daha fazla netlik ve yeni kontrol yöntemleri üzerinde çalışıyoruz. Uygulama geliştiriciler ek sohbet yöntemleri geliştirebilsinler diye yakın bir zamanda cevap saklama özelliği konusunda yeni bir uç noktası sunacağız. Belli sohbetleri kimler görebilir veya cevaplayabilir konusunda daha fazla seçenek deniyoruz. Bu davranışlar değişiyor mu görmek için de etkileşim değişikliklerini test ediyoruz. İnsanların Twitter’da rahat ve güvenli olduğundan emin olmaya kendimizi adamış durumdayız.” 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz