Twitter, Ücretli Özellikleri Test Ediyor

0
726
twitter ucretli ozellik

Twitter, yeni bir abonelik hizmeti üzerinde test sürecine başladı. Gelir modelini genişletmek isteyen Twitter, profil kişiselleştirme, gönderilen tweetleri geri alma gibi ücretli özellikler üzerinde çalışıyor.

Twitter, mevcut gelir modelini değiştirmek adına yeni özelliklerle geliyor. Şimdiye kadar reklamlar üzerinden gelir sağlayan şirket, sunacağı ücretli özelliklerle gelirini farklı bir boyuta taşımış olacak. Gündemde olan ücretli özellikler arasında bahşiş profil kişiselleşirme ve gönderilen tweetler içingeri alma” seçenekleri yer alıyor. Ayrıca Tweetdeck uygulamasına erişmek isteyenler için yeni bir abonelik modeli üzerinde de çalışmalar yapılıyor.

Twitter, Ücretli Abonelik Sistemi Üzerinde Çalışıyor

Yapılan açıklamada çeşitli üyelikler ve kişi ya da şirketlere Twitter’da erişebilecekleri yeni özelliklerin olduğu paketlerin sunulabileceği belirtildi.

“En büyük şirket önceliğimiz gelir dayanıklılığını artırmak. 2021’de reklamların ötesinde gelir modelimizi çeşitlendirmek için araştırmalar yaptığımızı göreceksiniz.”

Bahsedilen ücretli özellikler henüz test aşamasında. İlerleyen zamanlarda bu yeniliklerin nasıl sunulacağını ve nasıl yorumlanacağını da birlikte göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz