Türkiye’nin Popüler Uygulaması: Hadi Bilgi Yarışması

0
3093
hadi bilgi yarismasi apk

Klasik bilgi yarışmalarının aksine Hadi Bilgi Yarışması uygulamasında her şey gerçek. Yarıştığınız kullanıcılar, sunucu, ödüller ve daha fazlası. Bir bilgi yarışmasının en güzel hali diyebiliriz. Hadi o zaman bu keyifli bilgi yarışmasıyla tanışalım. Öncelikle uygulamanın Türkiye’de büyük ses getirdiğini söylemeliyiz. Bunda en büyük etken sanıyoruz ki ödülün para olması olabilir. Gitgide zorlaşan soruları bilerek sizlerde bu uygulamayla para kazanabilirsiniz.

Uygulamanın en güzel özelliği gerçek bir sunucu tarafından sunulması. Türkiye’de gerçekleştirilen bu yarışma her gün akşam 8’de başlıyor. Uygulamada günlük farklı miktarlarda para ödülü oluyor. Binlerce kullanıcının katıldığı bu yarışmada soruları bilenler, ödül miktarını ortak şekilde kazanıyorlar. Paranız ise iban hesabınıza anında yatırılıyor. İsterseniz biraz da sorulardan bahsedelim.

Hadi Bilgi Yarışması soruları toplam 3 şıktan oluşuyor. Her soru için 10 saniye süreniz bulunuyor. Uygulama bu yönüyle bizlere Trivia tarzını anımsattı. Online kullanıcılar 3 şık arasından doğru şıkkı seçerek yarışmaya devam ediyorlar. Eğer yanlış şıkkı seçerseniz yarışmadan eleniyorsunuz. Sorular ise sesli bir şekilde canlı sunucu tarafından okunuyor. Bu yüzden soruyu görememe ya da anlayamama gibi bir şansınız pek yok diyebiliriz.

Türkiye’nin ilgisini çeken Hadi Bilgi Yarışması günümüzün en popüler uygulamaları arasında yerini aldı. Uygulama sosyal medya hesabıyla birlikte hareket ediyor. Bir takım zor sorular öncesinde Instagram hesabında yayınlanan ipuçlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca bilemediğiniz sorularda kullanmak üzere joker hakkı kazanabilirsiniz. Bunun için uygulamayı indirdiğinizde arkadaşlarınızı davet etmeniz yeterlidir. Birçok ipucu için uygulamayı ve sosyal medya hesaplarını takipte kalmanız büyük avantaj olacaktır.

Hadi Bilgi Yarışmasında yarışma saatini kaçırmamanız için bildirimleri aktif tutmanız gerekiyor. Eğer yarışma başladığında uygulamaya girerseniz kullanıcılar arasına katılamıyorsunuz. Yarışma başlamadan önce uygulamada bekliyor olmanız son derece önemli. Daha öncesinde bir Start up projesi olarak başlayan Hadi Bilgi Yarışması şuanda yurt dışından da destekler almaktadır. Son derece büyük bir başarı gösteren uygulama bizlerden de tam puan aldı. Sizlerde App Store veya Play Store üzerinden Hadi Bilgi Yarışması uygulamasını indirerek ödüller kazanabilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • Bilgi yarışmaları içerisinde en iyi olan uygulama.
  • Canlı sunucu ve gerçek yarışmacılar ile gerçekleşiyor.
  • Her gün büyük para ödülü bulunuyor.
  • Uygulama son derece kolay anlaşılır.
  • Sorular ile kendi sınırlarınızı zorlayabilir, genel kültürünüzü arttırabilirsiniz.
  • Oldukça eğlenceli ve kazandıran uygulamadır.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
14 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz