Bilemezsin: Hediyeli Tahmin & Yarışma & Gündem

0
2536
bilemezsin Hediyeli Tahmin Yarisma Gundem

Bilemezsin: Hediyeli Tahmin & Yarışma & Gündem uygulaması kesinlikle çok farklı! Bir uygulamadan daha fazlası diyebiliriz. Bu uygulama sayesinde hem yarışmalara katılacak, hem gündemden haberdar olacak, hemde tahminleriniz sonucunda hediyeler kazanacaksınız. Hadi o zaman Bilemezsin: Hediyeli Tahmin & Yarışma & Gündem uygulamasıyla tanışalım!

Uygulamanın en güzel özelliği birçok hediye kazanabilmeniz. Uygulamayı ilk açtığınızda kişisel bir üyelik sayfasıyla karşılaşıyorsunuz. Burada üyelik bilgilerinizi doldurmanız gerekiyor. Ardından uygulamaya giriş yaparak devam edebilirsiniz. Bilemezsin: Hediyeli Tahmin & Yarışma & Gündem uygulamasına dair en dikkat çekici özellik tahmin kısmı. Gündemde olan bir durumun nasıl sonuçlanacağına dair tahminde bulunuyorsunuz. Kimi tahminlerde bulunmak bir hayli zor oluyor. Hatta tahmine dair en yüksek oran gibi bilgiler de mevcut. Eğer kendinizden eminseniz tahmin skorunuzu yükseltmeye ne dersiniz? Biz şuan tahmin derken birçok kişinin aklında iddia kuponu canlanmış olabilir. Konuya örnek vererek devam edelim.

Aklınızın ucundan geçmeyecek tahmin konularından birkaçı:

  • 10 Aralık On Numara çekilişinde 6-7-8-9 Bilen kişi sayısı en az 152.535 – evet/hayır
  • Birsen Tezer “Değirmenler” video klibi 5.055.555 izlenmeye ulaşacak – evet/hayır
  • Bir ünlü daha hayranının düğününe katılacak – evet/hayır
  • Kafalar Karışık filmi vizyona girdiğinde ilk haftasonu 500 bin seyirciye ulaşacak – evet/hayır

Bütün bu tahmin konularının ortak özelliği sınırlı süre içinde gerçekleşmesi. Özellikle klip izlenme sayısı örneğinde olduğu gibi. Her tahminin bitiş tarihi bulunuyor. Eğer doğru bilirseniz kupon sonucunuz cebinize geliyor. Yatırdığınız oran doğrultusunda kazancınız oluyor. Ancak bu durumun gerçek hayattaki gibi parayla gerçekleştiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bilemezsin: Hediyeli Tahmin & Yarışma & Gündem uygulamasında gerçek para geçerli değil. Yalnızca eğlence ve hediye kazandırmak için açılan uygulamadır. Madem ticari amaç gütmüyor, hediyeler nasıl veriliyor diyebilirsiniz. Oynadığınız kuponlarda tahminleriniz tutarsa BP (Uygulama içerisindeki anlamı: Baba parası demek) kazanıyorsunuz. Kutu açma hakkınız oluyor ve kazandığınız kuponları hediyelere çevirebiliyorsunuz. Son derece eğlenceli olan Bilemezsin: Hediyeli Tahmin & Yarışma & Gündem uygulamasını tavsiye ederiz.

Neden Sevdik?

  • En keyifli tahmin uygulaması.
  • Gündemde olan her şeyden bu uygulama sayesinde haberdar olabilirsiniz.
  • Tahminler yapabilir, kupon doldurabilirsiniz.
  • Birçok hediye kazanabilirsiniz.
  • Eğlenceli yarışmalara katılabilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
16 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz