Türkiye’nin 4. GSM Operatörü NETGSM, Yakında Hizmete Başlıyor

0
830
turkiye yeni gsm netgsm

Türkiye’nin yeni GSM operatörü çok yakında hizmet vermeye başlayacak. NETGSM, önümüzdeki aydan itibaren abonelere mobil operatör hizmetini açacağını duyurdu.

NETGSM, 2009 yılından beri Türkiye’de telekomünikasyon hizmeti veren bir şirket. Şirket mart ayına GSM operatörü olarak da hizmet vereceğini duyurdu. NETGSM, Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone’dan sonra Türkiye’deki dördüncü GSM operatörü olmaya hazırlanıyor.

Şirket, Turkcell ile bir anlaşmaya vardıklarını ve Mart ayı itibarıyla mobil abone alımına başlayacaklarını açıkladı. NETGSM, 0510 22X XXXX numaraları ile hizmet verecek.

NETGSM‘in Yönetim Kurulu Başkanı Adem Öcal:

“Özellikle M2M ve IoT kullanımı konusunda abonelerimizi geleceğe hazırlayacağız. Diğer operatörlere göre biz, yapacağımız katma değerli kampanyalarla fark yaratacağız. Hayatımızı kolaylaştıran, konforunu artıran tüm sektörlerde Makinalar Arası İletişim (M2M) ve nesnelerin interneti (IoT), mobil uygulamalar, kontrol sistemleri gibi teknolojik yazılım ve donanımsal ürünler olarak tanımlanan katma değerli hizmetler, yapay zekayla kısa süre içinde yaşantı şeklimizde, eğitimden iş hayatımıza köklü değişikliklere sebep olacak. Dolayısıyla bu ürünlerin uygulamasında kullanılacak iletişim alt yapılarına hızlı/esnek cevap vereceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz