Türk Telekom, Oyunculara Özel Yeni Markasını Tanıttı: GAMEON

0
858
turk telekom gameon oyun markasi

Türk Telekom’dan oyunculara özel yeni bir proje geliyor. Türk Telekom, GAMEON adını verdiği yeni oyun odaklı platformu ile kullanıcıların oyun deneyimlerini üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyor.

Türk Telekom, e-spor ve oyun sektörünün gelişmesinde önemli bir adım atmaya hazırlanıyor. Şirket, yeni projesi olan GAMEON’u tanıttı. Oyunculara özel geliştirilen bu platform, kullanıcıların oyun deneyimlerini artırmaya odaklanıyor. Ayrıca aboneler, özel kampanyalarla da buluşacak.

Türk Telekom GAMEON

Türk Telekom’un sayfasında yer alan GAMEON projesine baktığımız zaman Efsane League of Legends kampanyası, Gamer kampanyası (Yeni müşterileri özel) ve Gamer kampanyası (Mevcut müşterilere özel) adlı 3 kampanyayı görüyoruz.

gameon turk telekom

Kampanyalardan birine dahil olduğunuz zaman League of Legends hesabınızda tüm şampiyonların kilidi açık oluyor. Ayrıca her ay 2000 RP ve %25 tecrübe puanı takviyesi de kazanıyorsunuz. Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’a özel fırsatlar da yer alıyor.

Siz Türk Telekom’un GAMEON projesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz