Turkcell’in Yerli E-Posta Hizmeti: YaaniMail

0
1367
turkcell yaanimail

Turkcell, birçok özelliği bir arada bulunduran yeni bir e-posta deneyimi sunan servisiyle haberimizde yer alıyor. Turkcell’in düzenlenen basın toplantısıyla tanıttığı yerli e-posta servisi YaaniMail, kullanıcıların kullanımına açıldı. Şirketin bu yeni servisine hem masaüstü bilgisayarlardan hem de mobil cihazlardan erişilebilecek.

Tüm cihazlar üzerinden kullanabileceğiniz YaaniMail’i kullanabilmeniz için Turkcell kullanıcısı olmanız gerekmiyor. Tüm operatör abonelerinin hizmetine sunulan yerli e-posta servisi YaaniMail’i ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Turkcell aboneleri mobil uygulamayı kullanırken internet paketlerinden harcamayacaklar. Her yerden hızlıca e-postalarınıza erişebilme, yüksek performans ile e-postalarınızı gönderebilme imkanını sunan YaaniMail ile kullanıcılar, internet bağlantıları olmasa bile e-postaları okuyup yanıtlamaya devam edebilecek. Bağlantı kurulduğunda tüm işlemler otomatik olarak gerçekleşecek.

Turkcell’in yerli e-posta hizmeti YaaniMail mobil uygulamasını cihazınıza yüklemek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz