Turkcell Hesabım: Fatura, tarife ve paket bilgilerini sorgula. Avantaj ve kampanyaları öğren

0
11902

Bir Turkcell kullanıcısı olarak hattınız ile ilgili birçok işlem için yakınınızda olsa dahi Turkcell şubesine gitmeyi zaman kaybı olarak görüyor fakat başka çare bulamıyorsanız, Turkcell Hesabım aplikasyonunu gözden kaçırmış olmalısınız. Birçok imkanın ve kolaylığın sağlandığı uygulamada, şubelerde sunulan hizmetlerden çok daha fazlasını yapabileceğiniz işlem yetkisi sadece birkaç tık ile elinizin altında.

Bir anda akla gelen faturalar, merak edilen paket sonlanma süreleri, ödemeler derken gelen stresin çözümü Turkcell Hesabım’da. Hemen ücretsiz olarak App Store ve Play Store’da yer alan aplikasyonu cihazınıza kurun ve hattınıza dair tüm işlemleri tek tek inceleyin, gerekli her adımı hızlıca gerçekleştirin. Ödemelerinizi anında yapın, tarifelerinizi ve paketlerinizi kontrol edin, süreleri bitmeden önleminizi alın. Yeni ve daha avantajlı paketlere veya tarifelere göz atın, Turkcell’in sağlamış olduğu tüm fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayın.

Yurt dışına çıkacaksınız ve telefonunuzun ayarlarını yapmanız gerekiyor, hemen uygulamayı açın ve birkaç saniye içinde hattınızı yurt dışı kullanımına uygun hale getirin. Ayrıca rehber işlemlerini, 3G internet hizmetini tabiki güncellenmiş 4.5G hizmetinide aktif yada pasif hale getirebiliyor ve kullanıldığınız servisler ile ilgili seçenekleri de kolayca cihazınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer kolaylıktan bahsedecek olursak; uygulamaya 3G üzerinden bağlanırsanız, uygulama cihazınızdaki hattı otomatik olarak algılıyor ve işlemlerinizi yapmak için sadece GSM numaranızın son iki hanesini girmeniz yeterli oluyor. Kablosuz ağ bağlantısı ile aplikasyonu kullanmayı tercih ederseniz, GSM numaranız ve Turkcell şifreniz ile giriş yapabiliyorsunuz. Ek olarak Turkcell şifrenizi öğrenmek veya yenilemek için sifre yazıp 2222’ye göndererek yeni şifrenizi edinebiliyorsunuz. Ücretsiz yüklenen ve kullanılan uygulamada yalnızca en yakınınızdaki Turkcell’i sorgularken ve Turkcell Canlı Hizmet gibi dış linklere bağlantı sağlandığında ücretlendirmeye tabi tutuluyorsunuz.

Küçük iyileştirmeler ile henüz güncellenen aplikasyon yepyeni bir tasarıma sahip olmak ile birlikte artık çok daha kullanışlı. Ara yüzü kullanıcı dostu olan Turkcell Hesabım, hattınızı cebinizden en basit ve hızlı haliyle yönetebilmeniz için itinayla tasarlanmış. Yapmak istediğiniz her işlemi hiçbir zorluk yaşamadan, rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza göre sunulan size özel avantaj ve ayrıcalıklar da uygulamanın ne kadar yerinde bir seçim olduğunu gösteriyor doğrusu. Çeşitli ayrıcalıklarla birlikte günlük trafiğinizi rahatlatacak olan uygulamayı hemen indirin, hattınızı cebinizden yönetmeye başlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here