Candy Camera

0
2418

Sonradan düzeltme gerektirmeyen gerçek zamanlı filtreler ile en değerli anlarınızı rahatlıkla yakalamak Candy Camera’nın işi. Her dakika selfie çekme takıntınız varsa her selfie’ye yetecek kadar 100’den fazla özgün ve sanatsal filtre var bu uygulamanın içinde. Kullanımı da bir o kadar kolay. Anında çekin, anında düzenleyin ve anında paylaşın. Candy Camera gerçek bir selfie uzmanı. Haliyle uzmanlara yaraşır bir kullanıcı kitlesine de sahip. 100 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan uygulamayı, her ay aktif olarak 35 milyon kişi kullanıyor.

Peki, bu aplikasyon selfie’leri nasıl mükemmel hale getiriyor? İşte bunun için onlarca özgün filtresi, oldukça kolay ve basit olan fotoğraf düzenleme seçenekleri ve Facebook, Instagram, Twitter gibi çeşitli sosyal ağlarda fotoğrafları hemen paylaşma imkanı tanıyan arayüzü, harika sonuçların temel yapı taşları. Sonradan herhangi bir düzenleme gereksinimi yaratmayan gerçek zamanlı filtreler, cildinizin pürüzsüz ve güzel görünmesini sağlayan birçok filtre içeriyor. Candy Camera’nın kullanıcı dostu tasarımı sayesinde kontrast, parlaklık, canlılık, çözünürlük ayarlarını yapmak, fotoğrafları kırpmak, döndürmek, mozaik fonksiyonu ve Lomo efektini kullanmak çok basit hale geliyor. Ve geriye bu muhteşem selfie’leri sosyal hesaplarınızdaki takipçilerle paylaşmak kalıyor.

Sınırsız denilebilecek kadar filtre çokluğu uygulamayı her kişiye uygun kılıyor. Birbirinden güzel, canlı, farklı ve o an etkisini görebileceğiniz sanatsal filtreler önce kendiniz sonra çevrenizdekiler için büyüleyici sonuçlar doğuruyor. Uygulama ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. Sizin yapmanız gereken ise cihazınıza uygun aplikasyon mağazasını ziyaret etmek ve Candy Camera’yı hemen indirmek.

Görsel güzelliği yakalarken eğlenmek, biraz kendinizi şımartmak ve unutulmaz anları fotoğraflamak istiyorsanız bu aplikasyonu mutlaka denemelisiniz. Deneyenlerin vazgeçemediği hatta selfie çekmeyenlerin bu uygulama ile selfie müptelası olduğu gelen duyumlar arasında, bizden söylemesi.

Güncel sürümü ile App Store ve Play Store‘da bulabileceğiniz Candy Camera, hata düzeltmeleri ile daha iyi performans sunuyor, kullanıcılarını memnun ediyor. Merakınız daha fazla körüklenmeden uygulamayı indirin, gerçek zamanlı filtre kullanımının avantajını yaşayın ve sonucu kendi gözlerinizle görün. Aplikasyon sayesinde ışık, açı ayarlamak gibi problemlere son verin, fotoğraflarınızı benzersiz filtrelerin büyüsüne bırakın. Onunla çok daha güzel görüneceksiniz.

‎Candy Camera
‎Candy Camera
Developer: JP Brothers, Inc.
Price: Free
  • ‎Candy Camera Screenshot
  • ‎Candy Camera Screenshot
  • ‎Candy Camera Screenshot
  • ‎Candy Camera Screenshot
  • ‎Candy Camera Screenshot
  • ‎Candy Camera Screenshot
  • ‎Candy Camera Screenshot
  • ‎Candy Camera Screenshot
  • ‎Candy Camera Screenshot
  • ‎Candy Camera Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here