Türk Telekom Online İşlemler

0
5867

Hattınız ile ilgili işlemleri artık çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom Mobil Online İşlemler ‘in yenilenen ara yüzü sayesinde, Paket ve Tarife bilgilerinizin grafiksel gösterimi ile kullanımınızı görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz tarifenizi değiştirmek için gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Bakiye bilginizi takip edip, hattınıza kredi kartınız üzerinden TL yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda fatura bilgilerinize göz atabilir, ödenmemiş olan faturalarınızın ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt dışına çıkmadan önce yine aplikasyon üzerinden hattınızın yurt dışı kullanımı için açma – kapama ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz edinebileceğiniz uygulama ile istediğiniz an istediğiniz yerden Türk Telekom mobil bağlantı ücreti ödemenize gerek kalmadan hattınızla ilgili birçok ürün ve hizmetten yararlanabilirsiniz. Aplikasyonu indirdikten sonra işlem yapmak istediğiniz telefon numarası ve JetŞifre’nizi girerek işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. JetŞifre edinmek için ise *952#’ti aramanız yeterli. Uygulamaya girişlerinizde Beni Hatırla Özelliği sayesinde şifresiz giriş de yapabilirsiniz.

Diğer yandan Apple Watch için özel tasarlanan Türk Telekom Mobil Online İşlemler aracılığıyla son üç döneme ait fatura bilgilerinize erişebilir, en yakın Türk Telekom bayisi için yol tarifi alabilir ve paket bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Yakın zamanda güncellenen versiyonu ile kullanıcılarla buluşan aplikasyonun yenilenen ara yüzü, yeni sürümün ilk gelişmelerinden biri. Ayrıca, özel tasarımı ile artık Apple Watch’ta da kullanılabilen Türk Telekom Mobil Online İşlemler ‘den ev telefonu ve internet işlemlerinize de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Avea hattına sahip kullanıcılar için oldukça kullanışlı ve avantajlı olan uygulama, paketiniz bittiğinde ister Konuşma Paketini ister Mesajlaşma Paketini ister İnternet Paketini tek bir tıklama ile satın alabilmenizi sağlıyor. Mevcut tarifenizi değiştirmek istediğinizdeyse vakit kaybetmeden bu adımı kolaylıkla gerçekleştiriyor.

Hattınız ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz işlemler için herhangi bir Avea bayisine gitmek yerine, her an her yerde kullanıma uygun aplikasyon sizi birçok işlemin gereksiz teferruatından kurtarıyor, süreci hızlandırıyor. iPhone, iPod touch ve iPad ile uyumlu olan Türk Telekom Mobil Online İşlemler, iOS 6.0 ve üzeri sürüm gerektiriyor. Avea İletişim Hizmetleri tarafından geliştirilen uygulama, ücretsiz olmakla beraber Google Play ve App Store mağazalarında yer alıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz