Ensonhaber Mobil Uygulaması

0
2956

Yılın en iyi haber uygulaması olarak uygulama mağazalarında yerini alan Ensonhaber, ensonhaber.com takipçilerinin aynı dinamizmi yaşayabilmeleri amacı ile geliştirilmiş, kullanımı zevkli bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Ensonhaber.com’un öne çıkan manşetlerine ve sürekli güncellenen son dakika haberlerine mobil olarak da ulaşma imkanı tanıyan Ensonhaber’de yayınlanan videoları tek bir tıkla izlemek artık mümkün. Haberlere kayıtsız kalmayıp, yorumunuzu belirtmek isterseniz bunu telefonunuzdan kolaylıkla yapabilirsiniz. Ya da isterseniz beğendiğiniz haberleri basit bir şekilde arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Herhangi bir taraf olmadan, takipçilerini objektif habercilik ile buluşturan Ensonhaber.com, bu anlamda iddiasını da ortaya koyuyor. Gündemi oldukça yakından takip eden videolara ve galerilere ulaşabileceğiniz Ensonhaber uygulamasının, FotoHaber tarzını en iyi yansıtan haber portallarının başında geldiği söylenebilir. Uygulama mağazalarında ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan aplikasyondan yararlanmak için yapmanız gereken, uygulamayı indirmek ve kurmak. ‘Aslında nedir?’ sorusuna yanıt arayanların karşılığını bulduğu bir platform olan Ensonhaber.com, aynı bakış açısı ile iPhone’unuzda.

Diğer mobil uygulamalarda olduğu gibi bu aplikasyonda da kullanıcıların dert yakındığı reklam sayısı, güncellenen sürüm ile azaltılmış. Azaltılan reklam frekansı sayesinde kullanıcıların Ensonhaber platformunda daha rahat gezineceği ve haber okuyacağı aşikar. Yeni sürüm güncellemesi ile bazı küçük hataların da giderilmesi, uygulamanın performansında olumlu etki yaratmış. Tasarımında da birtakım yeniliklere gidilen Ensonhaber’in bazı cihazlardaki kapanma sorunu giderilmiş, Android 6 yüklü cihazlardaki açılma sorunu düzeltilmiş. Diğer yandan haber detaylarında haberler arası geçişler yatay sürükleme ile sağlanmış ve Kralspor’a geçiş özelliği eklenmiş.

Uygulamadan iPhone cihazınız ile yararlanmak için iOS 7.0 ve üzeri sürüme sahip olmanız gerekiyor. iPod touch ve iPad ile de uyumlu olan uygulama, App Store’da ücretsiz olarak bulunuyor. Android kullanıcılarının da edinebileceği uygulama Play Store üzerinden yine ücretsiz olarak indirilebilir.

Tarafsız ve güvenilir habere doymak aynı zamanda gündemi yakından takip etmek istiyorsanız Ensonhaber’de aradığınızı bulacaksınız. Politika’dan Magazin’e, Dünya gündeminden Sağlık’a, Kültür Sanat’tan Teknoloji’ye, İç Haber’den Emlak’a, Ekonomi’den Spor’a, Otomobil’den Yaşam’a kadar birçok haber alanı bulunan uygulamayı hemen cihazınıza yükleyin. Gelişmelerden anında haberdar olun, gündemi kaçırmayın.

‎Ensonhaber
‎Ensonhaber
Developer: ensonhaber.com
Price: Free
  • ‎Ensonhaber Screenshot
  • ‎Ensonhaber Screenshot
  • ‎Ensonhaber Screenshot
  • ‎Ensonhaber Screenshot
  • ‎Ensonhaber Screenshot
  • ‎Ensonhaber Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here