Towerlands – Kulenizi Düşmanlardan Koruyun

0
2598
towerlands uygulama inceleme

Strateji oyunları, birçok kullanıcının severek ve heyecanla oynadığı oyun türlerinden biri. Mobil platformlarda da popülerliği giderek artan strateji oyunları, oyunseverlere akıllı telefonlarında keyifli anlar yaşatıyor. Sürükleyiciliği bol olan bu oyun türünden hoşlananlar için fantastik bir savunmayı konu alan yeni bir oyundan bahsedeceğiz. Towerlands – strategy of tower defense oyunu, kule savunma oyunlarının yepyeni bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Kule savunma türünü strateji mekaniği ve RPG (rol yapma) unsurlarıyla birleştiren Towerlands, oyunseverlere heyecanlı bir oyun deneyimi yaşatacak. Arkadaşlarınızla da birlikte oynayabileceğiniz bu keyifli oyunun özelliklerinden ve nasıl oynandığından bahsedelim.

Kuleni Savunmak İçin Stratejini Seç!

Towerlands – strategy of tower defense oyununda, şehrinizi ve kulenizi inşa ederek ordunuzu yükseltmeye, kulenizi ve topraklarınızı korumaya çalışıyorsunuz. Savunmanın yanında saldırıya da geçeceğiniz oyunda, yeni yerler de fethetmeniz gerekecek. Kulenizi düşmanlardan koruyabilmek için yükseltmelisiniz. Towerland’de kulenizi yükselttikçe katlarınızdaki asker sayınız da artıyor. İyi bir strateji geliştirerek askerlerinizi en iyi şekilde konumlandırmanız oldukça önemli. Düşmanlarınızdan korunmak için okçuları, sihirbazları uygun alanlara yerleştirmeniz gerekiyor.

Oyunda savaşlardan aldığınız galibiyetlerle birlikte başarı kilitleri de açılıyor. Yeni askerlerin kilidini açarak ordunuzu yükseltiyorsunuz. Elinizde harita ile bölgedeki düşmanların yerlerini görebiliyor, saldırıya geçilmesi halinde uygulayacağınız savunma stratejinizi geliştiriyorsunuz. Harita aracılığıyla düşman bölgelerine ilerleyip fethederek de altınlar kazanıyorsunuz. Ne kadar çok saldırı gerçekleştirip başarılı olursanız ordunuzu da o kadar hızlı şekilde yükseltirsiniz. Ayrıca oyunda size kaynak sağlayan şehrinizi de geliştirmeniz gerekiyor.

towerlands oyunu gorsel

Stratejik hamlelerle hayatta kalmaya ve yeni yerler keşfetmeye çalışacağınız Towerlands – strategy of tower defense oyununun en keyifli taraflarından biri de özel klanlar oluşturmanıza imkan vermesi. Arkadaşlarınızla birlikte özel bir klan oluşturarak onlarla birlikte gerçek zamanlı savaşlara katılabilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi klan sistemiyle diğer oyuncuların klanlarına da katılabilirsiniz.

Kendi stratejinizi oluşturacağınız Towerlands – strategy of tower defense oyununda klanınızın dünya genelindeki sıralamasını görebiliyorsunuz. Güçlü stratejiler geliştirerek Towerlands lideri olun! Oyunda henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ancak yönlendirmeler konusunda zorlanmadan ilerleyebilirsiniz.

Strateji oyunlarına yepyeni bir heyecan getirerek kullanıcıların beğenisini kazanan Towerlands – strategy of tower defense oyununu siz de deneyimlemek isterseniz Play Store ya da App Store’dan oyunu ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz