Timecap: Alışkanlık takibi ve Motivasyon

0
1167
timecap aliskanlik takibi motivasyon

Gün içinde yapılması gereken işleri planlamakta zorlananlar için faydalı olacak bir uygulamadan bahsedeceğiz. Günlük rutinlerinize daha iyi odaklanmanızı sağlayan Timecap: Alışkanlık takibi ve Motivasyon uygulaması, hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olacaktır. Timecap, basit bir kullanımla verimli bir deneyim sunan, alışkanlıklarınızı izleyen bir mobil uygulamadır. Özellikle yoğun iş temposuna sahip olanların günlerini organize edebilmeleri için asistanlık yapan bu alışkanlık izleyici, ihtiyaç duyulan bir mobil uygulama diyebiliriz. Timecap uygulamasının özelliklerine yakından bakalım.

Timecap İle Günlük Rutininizi Takip Edin

Timecap: Alışkanlık takibi ve Motivasyon uygulaması, gün içindeki aktivitelerinizi takip ediyor ve sizi hedeflerinize daha yakın hale getiriyor. Uygulamayı sadece yapmak istediğiniz aktiviteler için değil, kurtulmak istediğiniz kötü alışkanlıklar için de kullanabilirsiniz. Alışkanlıklarınızın adım adım takipçisi olan Timecap, ne tür bir hedefiniz varsa o yönde size yardımcı olacak. Uygulama, tüm aktiviteleriniz için kişisel izleyici görevini üstleniyor.

Daha fazla ders çalışmak, yeni beceriler kazanmak, düzenli spor yapmak için kendinize hedef koyabilir ve bu hedefe ulaşmak için gerekli motivasyonu Timecap ile kazanabilirsiniz. Bu hedeflerinizi uygulamaya kaydederek uygulamanın sizin takipçiniz olmasını sağlayın. Gün içinde yapmanız gereken aktiviteleri tamamladıkça bunları kaydedin. Timecap, hazırladığı istatistiklerle size ilerlemenizi gösterecektir. İstediğiniz aralıklarda limitler ve hedefler oluşturabilirsiniz.

Alışkanlıklarınızın takipçisi olacak Timecap, belirlediğiniz dönemler bitmeden hedeflerinize ulaşmak için yetersiz kaldığınız durumda da sizlerin yanında olacak. Uygulamanın hatırlatıcı özelliği sayesinde bildirimler alacaksınız. Unuttuğunuz ya da ertelediğiniz aktiviteyi tamamlamak için bu hatırlatıcılardan faydalanabiliyorsunuz.

Hedeflerinizi takip etmeniz ve bunların analizlerini görmeniz için Timecap: Alışkanlık takibi ve Motivasyon uygulaması her an sizinle. Gün içinde zamanınızı en çok neye ayırdığınızı görebilir, tamamladığınız işlerinizle motive olabilir, alışkanlıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın bu yıl Google Play’de en iyi uygulamalar arasında yer aldığını da belirtelim.

Siz de Timecap: Alışkanlık takibi ve Motivasyon uygulaması ile yapılacaklar listenizi kolaylıkla oluşturabilir ve alışkanlıklarınızın takipçisi olabilirsiniz. Kendinize hedefler belirlemek ve planlarınızı tamamlamak için Timecap uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Uygulamayı Google Play Store’u ya da App Store’u ziyaret ederek ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Timecap: Habit Tracker App
Timecap: Habit Tracker App
Developer: AppInfluence
Price: Free
  • Timecap: Habit Tracker App Screenshot
  • Timecap: Habit Tracker App Screenshot
  • Timecap: Habit Tracker App Screenshot
  • Timecap: Habit Tracker App Screenshot
  • Timecap: Habit Tracker App Screenshot
  • Timecap: Habit Tracker App Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz