Netflix’in Mobil Uygulamasına “Yalnızca Ses Oynatma” Modu Eklenecek

0
894
netflix yalnizca ses oynatma modu

Netflix’in mobil uygulamasına yeni bir özellik getirileceği ortaya çıktı. Artık kullanıcılar, Netflix’in mobil uygulamasında içeriklerin sadece seslerini dinleyebilecekler.

Popüler dijital yayın platformu Netflix, yeni özelliğini kullanıcılara sunmaya başladı. Yalnızca ses oynatma modu adlı yeni özellik sayesinde videolar arka planda sadece sesli şekilde dinlenebilecek. Bant genişliğinden tasarruf etmeyi sağlayacak yeni özellik, yeni Android güncellemesi ile birlikte ile birlikte gelecek.

İlk olarak ekim ayında XDA Developers tarafından keşfedilen yeni Netflix özelliği, Android Police’in son raporuna göre bazı aboneler ile test edilmeye başlandı. Yalnızca ses oynatma moduna erişebilen kullanıcılar, video oynatıcılarının üst kısmında yer alan “video kapalı” seçeneğini görebiliyorlar. Eğer bu mod aktifse bu seçeneğe dokunarak ses moduna geçebilirsiniz.

Mobil cihazınızda başka sayfalar arasında gezinmek isterseniz Netflix’in bu modundan yararlanarak videoları yalnızca sesli olarak arka planda oynatabilirsiniz. Bu mod henüz Netflix Android uygulamasında sınırlı sayıda aboneyle test ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz