The Walking Dead: Survivors

0
895
the walking dead survivors uygulama inceleme

Aylaklarla dolu bir dünyada hayatta kalmak için stratejinizi belirlemeye hazır mısınız? The Walking Dead: Survivors, Android ve iOS kullanıcıları tarafından oldukça beğeni alan bir hayatta kalma oyunu. Oyunda aynı zamanda gerekenlere sahip olarak zenginleşmeye çalışıyorsunuz. Diğer hayatta kalan topluluklarla mücadele edeceğiniz The Walking Dead: Survivors’a yakından bakalım.

The Walking Dead: Survivors oyununda bir yerleşim alanı kuruyorsunuz. Burada duvarlarınızı korumak, savunmanızı geliştirmek zorundasınız. Ayrıca hayatta kalabilmeniz için gerekli olan erzakları toplamalı, bir lider olarak itibarınızı artırmalısınız. Aylak ordularıyla savaşın ve diğer hayatta kalan topluluklara karşı mücadele verin.

The Walking Dead evrenini keşfederken aynı zamanda en sevdiğiniz yerleri ziyaret edin. Unutmayın orada tek başınıza değilsiniz. Sizin gibi hayatta kalmaya çalışan topluluklar olacak ve size ne zaman ne şekilde saldıracaklarını bilemeyeceksiniz. Oyunda her an her şeye hazır olun. Çok iyi savunma yapabilmeniz için gereken tüm araçlara sahip olmalısınız. Aynı şekilde saldırıya geçmek için de güçlü bir strateji geliştirmeniz gerekiyor.

the walking dead survivors gorsel

Rick, Michonne, Negan, Ezekiel ve Glenn gibi ikonik çizgi roman karakterleriyle yolunuzun kesiştiği The Walking Dead dünyası, oldukça heyecan veriyor.  Oyundaki görevleriniz, hayatta kalmanız için çok önemli. Tüm görevleri başarıyla yerine getirerek yerleşim yerinizi geliştirin ve koruyun. Yeni kahramanlara alarak ekibinizi güçlendirin.

Şehriniz sürekli olarak onu yıkmaya çalışan Aylakların tehdini altında olacak. Savunmanızı yapabilmek için duvarlarınızı güçlendirerek buralara engeller yerleştirebilirsiniz. Savunma kuleleri inşa edin ve yerleşiminizi Aylak ordusundan koruyun. Hayatta kalan diğer düşmanlardan korumak için ekibinizdekilerin becerilerini stratejik olarak belirleyin!

the walking dead survivors oyun

The Walking Dead: Survivors oyununda Aylaklar dışında mücadele edeceğiniz başka çeteler de var. Hatta sizin için asıl tehdit Negan ve Kurtarıcılar çetesi! Diğer oyuncularla takım olarak bir klan kurun. Daha fazla alan işgal etmek ve Negan’a karşı savaşmak için bölgede çeşitli klan binaları inşa edin!

Yerleşiminizin etrafındaki alanları keşfetmek, yeni bölgelerin, karakterlerin, öğelerin, kaynakların kilidini açmanız için çok fazla göreviniz olacak. Hangi karakterinize hangi görevi vereceğinizi de iyi seçmeniz gerekiyor. Tüm bunlar için strateji belirlemenizi gerektiren oyun, oyunculara oldukça heyecanlı dakikalar sunuyor.

The Walking Dead: Survivors oyununu mobil cihazınıza yüklemek için Google Play Store ve App Store’u ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz