Amazon Prime Türkiye’ye Bu Ay Eklenecek Yapımlar Belli Oldu

0
1288
amazon prime turkiye temmuz

Amazon Prime Video, temmuz ayında yayınlanacak yeni dizi ve filmleri duyurdu. Açıklanan listeye göre Amazon Prime aboneleri temmuz ayında 2 film 1 dizi olmak üzere 3 yeni yapımla buluşacak.

Amazon Prime Video Türkiye, temmuz ayı programını açıkladı. Bu ay kullanıcılara 3 yeni içerik sunulacak. Making The Cut, merakla beklenen ikinci sezonu ile Prime Video‘da yayınlanacak. Tüm yeni yapımlar, Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte geliyor.

Amazon Prime Video Türkiye Temmuz 2021 Listesi

The Tomorrow War

the tomorrow war amazon prime

Başrolünde Chris Pratt’in yer aldığı askeri bilim-kurgu filmi, 2 Temmuz’da yayınlandı. 2051 yılından gelen bir grup zaman yolcusu, acil bir mesaj iletmek için Dünya’ya gelirler. Gelecekte insanlık, ölümcül bir uzaylı türüne karşı küresel bir savaşı kaybedecektir ve hayatta kalmak için tek umut, günümüz asker ve sivillerinin geleceğe gidip savaşa katılmasıdır.

Making The Cut 2. Sezon – 16 Temmuz

making the cut amazon prime

Sevilen dizinin ikinci sezonu 16 Temmuz’da izleyiciyle buluşacak. Los Angeles’ta çekilen ikinci sezonda sunucular Heidi Klum ve Tim Gunn’a, dünyaca ünlü süpermodel Winnie Harlow ve pop moda ikonu Moschino Kreatif Direktörü Jeremy Scott eşlik ediyor.

Jolt – 23 Temmuz

jolt amazon prime video turkiye

Başrolünde Kate Beckinsale’ın yer aldığı Jolt, 23 Temmuz’da Amazon Prime Video’da yayınlanacak. Filmde hayatı boyunca acımasız, düzenbaz ve istismarcı olduğuna tanıklık ettiği kişilere karşı vahşice davranmasına neden olan nadir görünen bir nörolojik bozuklukla mücadele eden Lindy’nin hikayesi anlatılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz