Teleperformance, Avrupa’da ‘‘Yılın Şirketi’’ Seçilerek Ödüllendirildi

0
1685
teleperformance

Fransa merkezli dış kaynak iş hizmetleri servis sağlayıcısı Teleperformance, yeniliklerini başarıyla sürdürmeye devam ediyor. Araştırma ve danışmanlık grubu Frost & Sullivan, Avrupa’da Dış Kaynaklı İletişim Merkezi sektöründe Teleperformance’ı  ‘’Yılın Şirketi’’ olarak seçtiğini duyurdu.  

Frost & Sullivan Dijital Dönüşüm Uygulama Analisti Stephen Loynd, “Şirketin Çok Dilli Avrupa Merkezlerinden oluşan ağı, müşterilerin tüm Avrupa pazarlarını bir dizi stratejik ve ileri düzey merkezden yönetebilmelerini sağlıyor. Bu sayede, tüm Avrupa kıtasında hem mevcut hem de gelişmekte olan kanallarda müşteri memnuniyetini daha iyi anlayarak şirketlerin marka oluşturmasına yardımcı oluyor” ifadeleriyle şirketin başarısını vurguladı. Frost & Sullivan danışman ekipleri tarafından Teleperformance’ın yenilikçilik, liderlik, müşteri memnuniyeti alanlarındaki gelişimlerinin başarıyla sonuçlanması şirketin ödüle layık görülmesini sağladı. Böylelikle Teleperformance, Avrupa’da üçüncü kez ‘‘Yılın Şirketi’’ olarak seçildi. 

Teleperformance Türkiye CEO’su Tülay Doğrular da Türkiye ekibi olarak bu başarının bir parçası olmaktan gurur duyduklarını ifade etti. 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz