Telegram’ın Son Güncellemesi Hangi Yenilikleri Sunuyor?

0
902
telegram son guncelleme ozellikleri

Dünya genelinde en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan Telegram, yeni özellikleriyle kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor. Anlık mesajlaşma uygulaması Telegram, yeni sürümüyle gelen özelliklerle pek çok yenilik ve kolaylık sunuyor.

WhatsApp’a rakip olarak gösterilen mesajlaşma uygulaması Telegram, yeni güncellemeleriyle uygulamada iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. Yeni güncellemeyle gelen özellikler kullanıcılara daha pratik bir kullanım sunmayı hedefliyor. Peki bu özellikler neler? Yeni özelliklerden bazıları şu şekilde:

  • Tema Editörü 2.0 ile artık özel renk belirleyerek uygulamanın renk şemalarını ve arka planını değiştirebilirsiniz. Düzenlemenizi tamamladıktan sonra da bunu arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

telegram tema

  • Telegram’a gelen bir diğer özellik, “çevrimiçi olduğunda gönder” özelliği. Mesaj planlama seçeneğini kullandığınızda mesajınız, karşı taraf çevrimiçi olduğunda iletilecektir.
  • Sınırsız sabitleme özelliğiyle birlikte uygulamada istediğiniz kadar sohbeti sabitleyebilmeniz mümkün olacak. Gizlemek istediğiniz sohbetleri de arşivleyebileceksiniz.
  • Gelen iletilerin arasından anahtar kelimeleri yazarak bulduğunuz arama sonuçları artık tek bir sayfa üzerinden liste halinde görüntülenebilecek.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz