Telegram, Görüntülü Grup Araması Özelliğini Kullanıma Sundu

0
789
telegram goruntulu grup aramasi

Telegram’ın uzun süredir beklenen özelliği erişime açıldı. Telegram kullanıcıları artık mobil uygulamada ve web sürümünde görüntülü grup görüşmeleri yapabilecekler.

Kullanıcı sayısını giderek artıran Telegram, yeni özellikleri platforma dahil etmeye devam diyor. Kullanıcıların merakla beklediği görüntülü grup araması özelliği de kullanıma sunuldu. Böylelikle platformdaki önemli bir eksiklik de giderilmiş oldu.

Telegram Kullanıcıları, Görüntülü Grup Görüşmesi Yapabilecekler

Uygulamanın en son sürümüyle birlikte gelen yeni özellik, sesli grup görüşmelerini görüntülü görüşmeye çevirebiliyor. Grup görüşmelerinin 30 kişi ile sınırlı olduğunu da belirtelim. Ancak şirket, bu sayının artırılacağının da bilgisini verdi.

Görüntülü grup araması ile birlikte ekran paylaşımı özelliği de sunuluyor. Telegram kullanıcıları, görüşme esnasında cihazlarının ekranlarını da paylaşabilecekler.

Android, iOS ve masaüstü uygulamaları için son güncellemeyle birlikte gelen Telegram özelliği, kullanıcıları istenilen özelliğe kavuşturmuş oldu. Yeni özelliği kullanabilmeniz için uygulamayı güncellemeniz gerektiğini hatırlatalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz