Instagram, Masaüstünden Paylaşım Yapma Özelliğini Test Ediyor

0
872
istagram masaustu paylasim

Instagram, kullanıcıların merakla beklediği özelliği test sürecine aldı. Instagram kullanıcılarının masaüstü sitesinden de paylaşım yapabilmesini sağlayan özellik, sınırlı sayıda kullanıcıların erişimine açıldı.

Instagram’ın bazı özellikleri sadece mobil üzerinden kullanılabiliyordu. Gönderi paylaşımı da mobil ile sınırlandırılan özelliklerinden biriydi. Bu konuda Instagram kullanıcılarının zorlanması, platforma yeni özelliğin dahil edilmesini sağladı. Daha önceden web sürümünde gönderi paylaşımına izin vermeyen Instagram artık kullanıcılara bu imkanı tanıyor.

Instagram Masaüstünden Gönderi Paylaşılabilecek

Masaüstünden paylaşım yapma özelliği test edilmeye başlandı. Sosyal medya danışmanı Matt Navarra tarafından paylaşılan ekran görüntülerinde, masaüstünden gönderi paylaşılabildiği ve düzenlenebildiği görülüyor.

Özellik henüz sınırlı sayıda kişinin kullanımına açılmış durumda. Eğer özellik sizde de aktif olduysa sitenin sağ üst köşesinde bir “+” işareti göreceksiniz. Buradan paylaşacağınız gönderiyi seçip filtre uygulayabilir, mobildeki tüm düzenlemeleri yapabilirsiniz. Masaüstü paylaşım özelliği özellikle sosyal medya yöneticilerinin işlerini oldukça kolaylaştıracaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz