SWEATers İle Spor Arkadaşını Bul

0
6553

Spor tutkunlarının, spor yaparken yalnız olmaktan sıkılanların merakla beklediği uygulama SWEATers hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan mobil uygulaması ile mobil uygulama mağazalarında yerini aldı.

SWEATers mobil uygulaması hemen hemen her spor dalına ait yüzlerce sporcuyu bir araya getirmeyi hedefliyor. Yelkenden dövüş sporlarına, golften amerikan futboluna, koşudan basketbola kadar birbirinden farklı spor dallarında kendinize yeni bir spor arkadaşı bulabilirsiniz.

SWEATers mobil uygulaması kullanıcılarına spora dair bütün bilgileri tek bir ekran üzerinde bulabilmenin kolaylığını yaşatıyor. Spor hakkında bilinmesi gereken ne varsa SWEATers ile cebinize geliyor.

SWEATers uygulamasının amacı spor yapan insanları bir araya getirmek ve daha keyifli bir spor deneyimi yaşatmaktır diyebiliriz. Uygulamayı kullanan insanlar istedikleri branşlarda ve belirledikleri seviyelerde kendilerine uygun bir spor arkadaşı bulabiliyorlar.

SWEATers uygulaması ile yalnızca spor arkadaşı bulmakla kalmayıp bulunduğunuz bölgeye yakın sağlıklı yeme içme mekanlarını, spor mağazalarını ve spor salonlarını görüntüleyebiliyorsunuz.

Bütün bunları tek bir uygulama içinde yapmanıza imkan sağlayan SWEATers uygulamasının bir başka özelliği de uygulama içinde mesajlaşma özelliğinin bulunmasıdır. Spor arkadaşlarınız nerede ne yapıyor bunu haritadan görebilir, isterseniz uygulama üzerinden arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz.

Uygulama içinde yer alan HADİ bölümü kullanıcıların en çok faydalandığı özelliklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu bölümde yapılacak olan spor etkinlikleri ya da spontane gelişen aktiviteleri görüntüleyebilir isterseniz bunlara katılabilirsiniz. Ben kendi etkinliğimi oluşturmak istiyorum derseniz HADİ bölümünde etkinlik oluşturabilirsiniz. İnsanları spora teşvik etmek için yapmanız gereken tek şey HADİ! demek olacak.

Yeni arkadaşlar bulmak, spor üzerine konuşmak ve diğer insanlar ile spor aktivitelerinde bir araya gelmek istiyorsan SWEATers tam sana göre!

Spor tutkunlarının büyük bir ilgi ile karşıladığı SWEATers mobil uygulaması mobil uygulama mağazalarında yayınlandığı ilk hafta yaklaşık 4 bin kişiye ulaştı. Bu uygulamanın daha fazla insana ulaşması ve spor yapan insanları bir araya getirmesi beklentiler arasında yer alıyor.

SWEATers mobil uygulaması mobil uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilir. Bunun için App Store ve Google Play mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

‎SWEATers
‎SWEATers
Developer: Kokopeli
Price: Free
  • ‎SWEATers Screenshot
  • ‎SWEATers Screenshot
  • ‎SWEATers Screenshot
  • ‎SWEATers Screenshot
  • ‎SWEATers Screenshot
  • ‎SWEATers Screenshot
  • ‎SWEATers Screenshot
  • ‎SWEATers Screenshot
  • ‎SWEATers Screenshot
  • ‎SWEATers Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz