Butik Deneyimler Uygulaması

0
3262

“İnsanları mutlu eden sahip oldukları değil, yaşadığı deneyimlerdir” sözü ile yola çıkılarak Google tarafından desteklenen bir girişim projesi olan Butik Deneyimler, geliştirilen mobil uygulaması ile App Store ve Google Play mağazalarında yerini aldı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Çekirdek girişim projelerinden bir tanesi olan Butik Deneyimler, kullanıcılarına hayatları boyunca unutamayacakları anları yaşayabilmeleri için fırsat sunuyor. Butik Deneyimler uygulamasını kullanarak ister Kuzey Işıklarını izlemeye gidin isterseniz de daha önce hiç yaşamadığınız bir yoga deneyimi yaşayın. Bunun için uygulamaya üye olarak etkinlikleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Butik Deneyimler uygulaması üzerinde yer alan etkinlikler 5 ile 7 kişilik gruplar halinde yapılıyor. İster deneyim sağlayıcı isterseniz deneyim uzmanı olarak giriş yapabileceğiniz bu uygulama daha önce yaşamadığınız şeyleri yaşamanız için size olanak sağlıyor.

Butik Deneyimler uygulamasının amaçlarının başında insanların bir gezi, bir spor ya da herhangi bir şeyi yaparken edindikleri deneyimleri ve yaşadıklarını diğer insanlar ile paylaşması olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin siz ilk defa yoga yapıyorsunuz diyelim. İlk yoga deneyiminiz hakkında bütün detayları Butik Deneyimler kullanıcıları ile paylaşarak bunun nasıl bir şey olduğunu onlarla paylaşabilirsiniz.

Butik Deneyimler uygulaması içinde açılan deneyim fırsatları hakkında bütün detayları deneyim detayları sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Bu sayfada deneyim için ödemeniz gereken ücreti ve yapılacak olan etkinliğe dair bütün bilgileri görebilirsiniz.

Butik Deneyimler uygulamasını kullanarak yaşayacağınız deneyimlerin ücretlerini uygulama içinde bulunan kredi kartı ödeme sistemini kullanarak yapabilirsiniz.

Butik Deneyimler profilinizi oluşturun ve yaşamak istediğiniz deneyimleri tek bir ekran üzerinden takip edin. Sadece deneyimleri değil diğer uygulama kullanıcılarını da takip edebilir, sosyal çevrenizi oluşturabilirsiniz. Uygulama içinde yer alan mesajlaşma özelliği sayesinde diğer kullanıcılar ile etkileşim halinde olabilirsiniz.

Google tarafından desteklenen ve Silikon Vadisi’ne kabul edilen Butik Deneyimler uygulaması ne kadar başarılı bir girişim olduğunu gösteriyor. Hem Android hem de iOS işletim sistemlerini destekleyen cihazlarda kullanıma sunulan bu uygulamayı indirmek için App Store ya da Google Play mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Üstelik Butik Deneyimler uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Butik Deneyimler
Butik Deneyimler
Developer: Butik Deneyimler
Price: Free
  • Butik Deneyimler Screenshot
  • Butik Deneyimler Screenshot
  • Butik Deneyimler Screenshot
  • Butik Deneyimler Screenshot
Butik Deneyimler
Butik Deneyimler
Developer: Butik Deneyimler
Price: Free
  • Butik Deneyimler Screenshot
  • Butik Deneyimler Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz