Şubat Ayının Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Duyuruldu

0
1067
subat ucretsiz playstation plus oyunlari

Sony, şubat ayında ücretsiz sunacağı PlayStation Plus oyunlarını açıkladı. PlayStation Plus aboneleri, şubat ayında Control Ultimate Edition, Destruction AllStars ve Concrete Genie oyunlarına ücretsiz olarak erişebilecekler.

PlayStation Plus aboneleri, her ay ücretsiz oyunlarla buluşmaya devam ediyor. Sony’nin abonelere ücretsiz olarak sunacağı Şubat 2021 oyunları da belli oldu. Şubat 2021’de PS Plus abonelerini üç kaliteli yapım bekliyor. Ayın oyunları kullanıcıları memnun edecek.

PlayStation Plus Şubat 2021 Ücretsiz Oyunları

Şubat ayının listesinde Control Ultimate Edition, Destruction AllStars ve Concrete Genie oyunları yer alıyor. Control Ultimate Edition ve Concrete Genie hem PS4 hem de PS5 kullanıcıları tarafından erişilebilir olacak. Destruction AllStars ise sadece PS5 kullanıcılarına özel olarak dağıtılacak. Oyunların 2 Şubat itibarıyla ücretsiz erişime açık olacağını belirtelim.

subat playstation plus control

Control Ultimate Edition ve Concrete Genie oyunlarını en geç 1 Mart 2021 tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Destruction AllStars için ise son tarih 5 Nisan 2021 olarak belirtiliyor.

Sony’nin geçtiğimiz ay Shadow of the Tomb Raider, Greedfall ve Maneater oyunlarını ücretsiz sunduğunu aktarmıştık. Bu oyunlara da hala ücretsiz erişme imkanınız olduğunu hatırlatalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz