Şubat Ayında Amazon Prime Video Türkiye’de Neler Var?

0
791
amazon prime video turkiye subat

Amazon Prime Video, şubat ayında yayınlanacak içerikleri duyurdu. Amazon Prime aboneleri, şubat ayında üç iddialı yapımla buluşacaklar.

Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Amazon Prime, şubat ayı takvimini açıkladı. Gelecek ay üç farklı yapım izleyicilerin karşısına çıkacak. 5 Şubat’ta başrollerinde Salma Hayek, Owen Wilson ve Nesta Cooper’ın yer aldığı “Bliss”in yayına gireceği açıklandı. Ödüllü yazar Lev Grossman’ın kısa hikayesinden uyarlanan “A Map of Tiny Perfect Things12 Şubat’ta platforma eklenecek.

Şubat ayının listesinde bir de Hindistan’ın sevilen casus dizilerinden “The Family Man” yer alıyor. The Family Man’in ikinci sezonu 12 Şubat’ta Prime Video Türkiye’de yayına girecek. Amazon Prime Video’nun şubat ayında Türkiye’de yayınlayacağı içeriklerin konularına bakalım.

Amazon Prime Video’nun Şubat Ayı Yapımları

Bliss

amazon prime bliss

Mike Cahill tarafından yazılıp yönetilen film, 5 Şubat’ta Prime Video Türkiye’de yayına girecek. Başrollerini Salma Hayek, Owen Wilson ve Nesta Cooper paylaşıyor. Yakın zamanda boşanan ve işinden kovulan Greg (Owen Wilson), yaşantısını sokaklarda sürdüren gizemli Isabel (Salma Hayek) ile tanışıyor. İçinde yaşadıkları dünyanın bir bilgisayar simülasyonu olduğuna inanan Isabel’in bu fikirlerine ilk başta şüpheyle yaklaşan Greg, zamanla bu çılgın teoride gerçeklik payı olabileceğine inanmaya başlıyor.

A Map of Tiny Perfect Things

amazon prime the map of tiny perfect things

Kathryn Newton ve Kyle Allen’ın başrollerini üstlendiği The Map of Tiny Things, 12 Şubat’tan itibaren Prime Video Türkiye’de Prime üyelerinin beğenisine sunuluyor. Ödüllü yazar Lev Grossman’ın kısa hikayesinden uyarlanan film, hazırcevap Mark’ın aynı günü yaşadığı sonsuz bir döngünün hikayesini anlatıyor. Mark’ın dünyası, kendisi ile aynı döngüde sıkışıp kalan gizemli Margaret ile tanıştıktan sonra altüst oluyor. İkili, içinde sıkışıp kaldıkları günü mükemmel hale getirecek küçük detayları bulmaya çalışırken, bir yandan da bu kaçışı isteyip istemediklerini sorguluyorlar.

The Family Man – 2. Sezon

amazon prime the family man

Hindistan’ın sevilen aile adamı Srikant Tiwari’nin hikayesini anlatan The Family Man’in ikinci sezonu, 12 Şubat’ta Prime Video’da yayına giriyor. Kişisel yaşamıyla iş hayatı arasındaki dengeyi sağlamakta zorlanan Srikant, ikinci sezonda yeni ve güçlü bir düşman olan Raji ile karşılaşıyor. Sürpriz gelişmelerle dolu ve bu sefer kimsenin güvende olmadığı yeni sezonda Srikant, yeni görevleriyle Prime Video izleyicilerine eşsiz bir macera yaşatıyor.

Amazon Prime abonesi olmak isterseniz buradan aylık 7,90 TL olan Prime üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Amazon Prime aboneleri film, dizi izleme ve pek çok özel fırsattan yararlanabiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz