Sticker Maker ile WhatsApp Çıkartmaları Oluşturun

0
2025
sticker maker uygulama inceleme

WhatsApp için ücretsiz bir çıkartma yapma uygulaması arıyorsanız sizlere başarılı bir uygulama önerimiz var. Android için sunulan çıkartma uygulamalarından Sticker Maker, hızlı ve kolay bir şekilde kendi çıkartmalarınızı oluşturmanızı sağlıyor. Gelin uygulamaya yakından bakalım.

Sticker Maker – Make Sticker for WhatsApp stickers uygulaması ile birkaç adımda WhatsApp için en eğlenceli çıkartmaları oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızı havalı ve komik çıkartmalara dönüştürebileceğiniz bu uygulamayı kullanmak oldukça kolay. Üstelik ücretsiz!

Uygulamada ilk olarak galerinizde kayıtlı olan bir fotoğrafı seçiyorsunuz. Sonrasında yapmanız gereken arka planı otomatik olarak ya da istediğiniz gibi kırpmak olacak. Arka planı düzenledikten sonra çıkartmanızı daha canlı ve eğlenceli hale getirmeye başlayın. Çeşitli emojilerle veya metin etiketlerini kullanarak en eğlenceli çıkartmaları oluşturabilirsiniz.

Sticker Paketinizi Kullanıcılarla Paylaşın

Çıkartmanızı oluşturduktan sonra dışa aktarma seçeneği ile WhatsApp’a ekleyebilirsiniz. Sticker Maker – Make Sticker for WhatsApp stickers uygulamasında isterseniz çıkartmalarınızı diğer kullanıcılarla da paylaşabilirsiniz. Çıkartma paketiniz, sizin izin vermeniz halinde uygulamadaki diğer kullanıcılara görünür olacaktır. Eğer görünmesini istemiyorsanız çıkartmalarınızı gizleyebilirsiniz.

sticker maker whatsapp cikartmalari

Kendi sticker’larınızı oluşturduktan sonra WhatsApp’a eklediğinizden emin olun. Yaptığınız çıkartmalar, WhatsApp’ta bir sohbeti açtığınızda çıkartmalar bölümünde yer alacaktır. Kategoriler arasından çıkartma paketinizi bularak yaptığınız çıkartmalara ulaşabilirsiniz. İstediğiniz çıkartmaları favorilere alarak hızlıca kullanın.

Fotoğrafları birden fazla şekilde kırpma imkanınız var. Kare, daire, üçgen şekillerinde kırpabileceğiniz gibi serbest şekilde kendiniz de kırpmaya işlemi yapabilirsiniz. Sticker Maker – Make Sticker for WhatsApp stickers, size çok basit adımlarla çıkartmanızı hazırlama imkanı sunuyor.

sticker maker cikartma

Fotoğraflardan Komik Çıkartmalar Oluşturun

Komik sticker’larla WhatsApp’ta arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirmek ister misiniz? Sticker Maker’da yapacağınız çıkartmalar ile WhatsApp’ta arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Fotoğrafları komik hale dönüştürerek sohbetlerinizi daha renkli bir hale getirebilirsiniz. Anılarınıza en çılgın görünümleri verin!

Android kullanıcıları tarafından oldukça iyi yorumlar alan Sticker Maker – Make Sticker for WhatsApp stickers uygulamasını siz de deneyebilirsiniz. Uygulamaya güncellemelerle birlikte sürekli yeni etiketler geldiğini de belirtelim. Sticker Maker uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyin ve WhatsApp için en eğlenceli çıkartmaları oluşturmaya başlayın.

Sticker Maker - WASticker
Sticker Maker - WASticker
  • Sticker Maker - WASticker Screenshot
  • Sticker Maker - WASticker Screenshot
  • Sticker Maker - WASticker Screenshot
  • Sticker Maker - WASticker Screenshot
  • Sticker Maker - WASticker Screenshot
  • Sticker Maker - WASticker Screenshot
  • Sticker Maker - WASticker Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz