Steam’de Yerini Alan Yerli Hayatta Kalma Oyunu: Erzurum

0
918
steam yerli hayatta kalma oyunu erzurum

Türk yapımı hayatta kalma oyunu Steam’de yerini aldı. Ocak ayında çıkış yapması beklenen yerli hayatta kalma oyunuErzurum”da farklı oyun modları yer alacak.

Proximity Games tarafından geliştirilen yeni hayatta kalma oyunu Erzurum, yakın zamanda çıkışını yapacak. Oyun, Steam’deki yerini aldı. Farklı oyun modlarına sahip olacağı belirtilen Erzurum, dondurucu soğuklara, vahşi doğaya, açlığa ve susuzluğa karşı mücadele edilecek bir hayatta kalma oyunu olarak tanımlanıyor.

Erzurum Oyunu Hakkında

Oyunda Taylan isimli karakteri canlandırarak Türkiye’nin en soğuk şehirlerinden biri olan Erzurum’da seyahat edeceğiz. Kışın ortasında ve yaya olarak Erzurum‘un ıssız bölgelerinde seyahat ederken  girdiğimiz bölgenin bir göktaşı düşmesinden etkilenmiş olduğunu fark edeceğiz.

erzurum oyun gorseli

Zorlu şartlarla mücadele edebilmek için odun veya kömür toplayıp ateş yakmamız gerekiyor. Uyumak için yatak bulmalı; yemek, silah, tıbbi ürünler, yararlı araç gereçler edinmeliyiz. Özetle, hayatta kalabilmek için ne gerekiyorsa onu bulmaya çalışacağız.

steam erzurum

Oyun Modları

Yerli hayatta kalma oyunu Erzurum’da üç farklı oyun modu bulunuyor. Kahramanın oyun boyunca karşılaştığı olayları ve hikayenin sonunu keşfetmek için “hikaye modu”nu oynabilirsiniz. Eğer hikaye moduyla aynı mekaniklere sahip sonsuz bir oyun modu istiyorsanız “serbest mod”u seçin. Daha zor bir oyun deneyimi isteyen tecrübeli oyuncular için de “meydan okuma modu” olacak. Çeşitli türde meydan okumalardan birini seçerek kendinizi deneyebilirsiniz.

erzurum oyunu

20 Ocak 2021’de çıkış yapacak yerli hayatta kalma oyunu Erzurum’un sistem gereksinimlerine ve fragmanına Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz