Spotify, Podcast’ler İçin Yeni Bir Özellik Getiriyor

0
775

Spotify, podcast’ler yönünde çalışmalarını devam ettiriyor. Platforma eklenecek yeni özellikle birlikte popüler podcast’ler artık çalma listesi şeklinde sunulacak.

Popüler çevrimiçi müzik platformu Spotify, podcast dinleyicilerinin hoşuna gidecek bir özelliği getiriyor. Podcast’ler için çalma listesi hazırlayacak olan Spotify, bu listeleri En Popüler Podcast’ler ve Trend Podcast’ler olarak kullanıcılara sunacak. Platformda artık müzik listeleri gibi podcast listeleri de görülebilecek. Böylelikle kullanıcılar, yeni podcast’ler keşfedebilecek.

spotify trend podcast

Trend podcast’ler listesinde dinleyici sayılarındaki büyüme hızına dayanan 50 podcast yayını bulunacak. En popüler podcast’ler listesinde ise bölgelere göre yerelleştirilen en popüler 200 yayın yer alacak. Bu listelerin devamlı olarak güncelleneceği belirtiliyor.

Spotify’ın yeni özelliği şu an için 26 ülkede iOS ve Android kullanıcılarını sunuluyor. Türkiye’de henüz kullanıma sunulmayan yeni özelliğin yakın zamanda tüm kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz